Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

Dl gina e cu shoppingul. Ii place:-)

........... cand e vorba de scule (indiferent ca-s de bucatarie sau de atelier), echipamente samd. Orice, mai putin haine de dama [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Si el e adeptul cumapraturilor pe net, multe scule a cumparat asa si mereu ma cicale (el spune ca ma invata :))) sa fac la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia , Deea , cred ca trebuie sa facem hanky panky mai des !!!!

 

A venit Maria sa domnul Soț , a intrat , S-a schimbat , a stat 3 min cu Andrei , mancat ( m-a intrebat daca poate sa ii dea un cartof prăjit lui Andrei ), acum cu tableta la baie .

Eu acum stau si ma gandesc , sa vorbesc încontinuu o ora , sa il ignor ii fac un serviciu ... Nu stiu , ceva ideii ? Poate cand iese din baie ne baga in seama , altfel ... Sa vedem

 

Sim, lasa omul sa se destinda......tu nu stai cu tel . tableta la baie?

Dupa ce iese poti sa il provoci la un jos cu copilul....cat tu te relaxezi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e problema ca eu nu am comandat niciodata de pe net, eu vreau sa le pipai, sa le probez, sa ma bucur de sesiunea mea de shopping (merg singura ca asa ma pot destinde)...De la mobila la pantofi....Mi se pare o placere...A, nu imi place sa cumpar mancare, acolo cumpar cu ochii inchisi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, sau : te antrenezi pt maratonul de mos craciuni?

Iar replica mea preferata pt cand vine de la bericioaca: esti pedepsit! O săptămână nu mai ai voie la joaca cu copiii!

 

...eu raman uimita ce probleme asemanatoare avem cu totii....cred ca le putem clasifica si crea un mod automat de iesire din situatia de criza...

 

cum sa il fac sa nu isi mai lase ustensilele de barbierit pe chiuveta si sa si le puna la loc in dulap??

cum sa il determin sa se descalte cand intra in casa, nu dupa ce urlu de fiecare data cu acelasi text >

cum sa il pun sa isi arunce hainele murdare in cosul de rufe (de obicei ciorapi)?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e problema ca eu nu am comandat niciodata de pe net, eu vreau sa le pipai,

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Stii de ce rad? Primul gand a fost: eu sotul l-am "comandat" de pe net, fara sa-l pipai inainte [batcap]

Si mie imi place sa merg la cumaraturi, dar fara el, sa stau in legea mea, asa cum spui si tu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum sa il fac sa nu isi mai lase ustensilele de barbierit pe chiuveta si sa si le puna la loc in dulap??

cum sa il determin sa se descalte cand intra in casa, nu dupa ce urlu de fiecare data cu acelasi text >

cum sa il pun sa isi arunce hainele murdare in cosul de rufe (de obicei ciorapi)?

Hmmmm......

1. Le lasi acolo pana cand se va impiedica de ele, eventual mai incarci si tu chiuveta cu "ustensile" de-ale tale (tre' sa ai nervi tari si sa le rabzi pe chiuveta :)))

S-a/l-ai invatat sa le aduni tu........

2. Pune aspiratorul la usa si-i spui: cine umbla incaltat, face curatenie :)

3. a. Ii spui ca nu vrei sa mori asfixiata :)))

    b. I le pui in calea lui, eventual pe jos, langa jumatatea lui de pat (din nou: nervi tari).

 

Repet: barbatii sunt niste copii, cum ii crestem/invatam........ asa ii avem [:D] De ce nu l-oi fi invatat eu pe-al meu sa faca prajituri? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca s-a declansat prea repede,am 26 saptamani. Toti sunt fff rezervati, imi dau sanse fff.mici. Am fost conectata non stop la perfuzii, nu mai am vene la cate branule am avut.

Ma rog lui Dumnezeu sa rezistam, zi dupa zi si sa imi strang fetita in brate. Aici te imbolnavesti mai rau de cate vezi si auzi. Sper sa ma stabilizez cu toate, sa imi reziste ficatul si pitica sa lupte si sa plecam sanatoase. Va multumesc pentru gandurile bune si va rog sa spuneti o rugaciune pentru noi!

DOAMNE AJUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ruga] [ruga] [ruga] [ruga] [ruga] [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...