Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 26


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Vreau si eu o felie

 

Ai avut nasul bun, am uitat sa-ti zic [pk]

 Pt baieti e importanta prezenta unei persoan de sex masculin in viata lor.

Cum nu se poate mai adevarat....... cand e tati acasa mananca Mihai tot ce vede ca mananca tati, dar absolut tot [batcap]

Oare Maria ma va copia, sau va face si ea precum tati? [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina, maria face gropite in obraji? e delicioasa! la tort nici nu am clipit, dar la maria....ii radeau si ochii, radea toata! [il] [il] [il]

si...cred ca ti-am mai spus-o, mie maria mi se parea ca seamana perfect cu....amandoi! seamana foarte bine si cu tine, seamana si cu tati! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa...si am mai vazut azi, candva, un pui de sim! duuuuuuuuuuuuuuuuulce! cu niste ochi maaaaaaaaari, superbi [il] [il] [il]

si am mai vazut un pui calator. un adevarat cuceritor! [il]  [il]  [il]  [pk]

ce frumosi copii avem! este adevarat ca e varsta la care sunt toti frumosi, da'...ai nostri au ceva special! is mai decat toti! [pk]

asta e ca si in poza aia, care v-am pus-o: "toate mamele fac copii frumosi, da' a mea a exagerat..." [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina, maria face gropite in obraji? e delicioasa! la tort nici nu am clipit, dar la maria....ii radeau si ochii, radea toata! [il] [il] [il]

si...cred ca ti-am mai spus-o, mie maria mi se parea ca seamana perfect cu....amandoi! seamana foarte bine si cu tine, seamana si cu tati! [pk]

Si ea si Mihai au cate o gropita doar, mostenire de la tati (macar le puteau lua pe amandoua :)))

Mai zic unii ca seammana (si) cu mine, dar eu ii trimit la doctor, este tati intreaga. De fapt....... are ochii mei, mari, negri si adanci [:D]

Ok, mai are cate ceva si de la mine [pk] ...... ce bine, altfel intram la banuieli ca nu e a mea [alcool]

 

aaaa...si am mai vazut azi, candva, un pui de sim! duuuuuuuuuuuuuuuuulce! cu niste ochi maaaaaaaaari, superbi [il] [il] [il]

Foarte adevarat, si nu-mi pot da seama cui seamana mai bine [batcap]

 

deci mi-e pofta de tort. Si la cora-i inchis.

[ascuns]

Esti prea departe.............. :(

Daca-ti trimit prin curier........ il mananca el pana la tine :))))

 

Te va copia mai mult decat iti doresti [:)]

Yuuuuppppiiii, deci peste cativa ani eu stau pe forum si Maria imi face prajituri [pk]

As vrea sa ma copieze si, mai ales, sa ma asculte, sa nu puna pret pe falsele valori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ea si Mihai au cate o gropita doar, mostenire de la tati (macar le puteau lua pe amandoua :)))

Mai zic unii ca seammana (si) cu mine, dar eu ii trimit la doctor, este tati intreaga. De fapt....... are ochii mei, mari, negri si adanci [:D]

Ok, mai are cate ceva si de la mine [pk] ...... ce bine, altfel intram la banuieli ca nu e a mea [alcool]

ochii si privirea sunt ale tale, categoric! ai pus ieri, parca, o alta poza cu maria, si era fix expresia ta! [pk]

am vazut eu ca era numai o gropita, da' credeam ca nu o vad si pe cealalta! deci numai un e! una, una, da' asa dragalasa e cu ea... [il] [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby, azi tot la tine m-am gandit...ufffff...daca va fi sa fie, va fi! daca nu...inseamna ca altceva mai bun iti este menit! regretele nu-si mai au rostul decat in masura in care poti schimba ceva in tine, in bine. in rest....numai te amarasc. traieste prezentul si construieste un viitor frumos, pentru tine si aris! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...