Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

teren putin 210 m zona proasta.Acum as face altfel dar cand ne.am apuca era i deplinirea visului de.o viata:de a avea casa noastra

Monica, pentru Buc nu e putin...Ce zona e? Am vazut casa pe teren de 150 m de iti cad plombele... si eu caut ceva pe la 200m, dar sa fie in oras....dar f greu gasesti...ma bazam pe o mostenire care intre timp am aflat ca se imparte, etc etc....acum imi pun pofta in cui, pana ma intorc din DE,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea poti sa ii dai carnita , eu asa am in lista de la pediatru doar 20 de gr ..la inceput si dupa max 30 gr....amestecate cu cereale si cu supa vegetala adica daca este groasa ca sa ajungi la consistenta dorita ...acum tu faci cu doresti ..

Eu ador vinul si cu sotul acasa bem amandoi o sticla .Eu devin vesellllaaaa [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] si buna de rontait  [il]  [il]  [il] ( adica profita sotul de mine )...

Ce mi-e dor de o asemenea party in doi .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, inseamna ca nu te-ai imbatat destul...cum sa tii minte datoriile?

datorii, adica probleme. imi amintesc tot ce ma supara. ne/am imbatat odata amandoi cu absinth. eu din 100 ml, ungurul din vreo 250. vai de cururile noastre a fost. ne/am carat reciproc acasa. el a aadormit pe scaun la calculator. eu, saritoare, am vrut sa/l tarasc in pat si am picat amandoi gramada pe covor :)). a doua zi dimineata el s/a dus la lucru saracu. eu la farmacie. asa rau nu mi/a fost veci. prietena cu care am baut in seara aia a adormit in vana in apa rece :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut pana la urma ardei umpluti cu orez si legume in sos de rosii pentru ca aveam si multe rosii. Trebuia sa golesc frigiderul ca azi primesc tura noua de legume.

 

de imbatat si eu am comis-o de multe ori in tinerete. Si nu numai cu bautura. In facultate am facut o gramada de prostii. Acum beau doar vin, ca sill, si maxim 2 pahare. La bere vreau sa renunt ca face burta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...