Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Salutari,

 

Sill, un portret..al lui, al familiei voastre. Eu i-am facut cadou tatalui meu un portret cand a implinit 60 de ani si nasilor unul cu ei si fetita lor (am un prieten pictor)... le-a placut :)

 

Confession time, eu m-am imbatat de mai multe ori in tineretile mele zbuciumate, dar nu intr-atat incat sa ma fac de ras (prea mult :)), tin destul de bine la bauturica :), de fumat, am fumat (inclusiv MJ), am testat dar am stiut sa imi pastrez capul pe umeri

 

New, ai avut dreptate, nici a mea nu are acces la picioare cu textilele :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika , eu sunt , dar ce sa spun ... I-am facut mulaj cu amprente mana , laba picior lui Andrei , l-am luat de pe Emag , 30 RON , super tare a ieșit .

 

Mi-e foame , dar nu am mancare , as mânca ceva dulce dar nu am , as face hanky panky dar Andrei este treaz si mi-e lene , plus au crescut un pic zarzavaturile :))))

 

Am o ciorba fara gust si restul trebuie sa prepar :( eu nu fac mancare gătită, pentru ca nu imi iese , ca arate prestez in fiecare zi carne diferită la grătar , legume ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e foame , dar nu am mancare , as mânca ceva dulce dar nu am

 

Am o ciorba fara gust si restul trebuie sa prepar :( eu nu fac mancare gătită, pentru ca nu imi iese , ca arate prestez in fiecare zi carne diferită la grătar , legume ...

E clar.......... cat mai stam pe aici, trebuie sa scoatem din tine si Easy bucatarese model [buca]

Va invatam pas cu pas, va sustinem [majoreta] [majoreta] [majoreta] nu se poate sa nu va iasa, trebuie doar............. sa vreti [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika , eu sunt , dar ce sa spun ... I-am facut mulaj cu amprente mana , laba picior lui Andrei , l-am luat de pe Emag , 30 RON , super tare a ieșit .

 

 

ala l-am facut si eu in laborator la mine, cu materialele cu care se amprenteaza dinti. si am turnat negativul cu gips, si acum le am in relief. dragutze:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...