Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina , faza cu căruțul si cu pusil dragostei in mancare este mit , am încercat de nenumărate ori :(((

Care e faza cu carutul?

Un strop de iubire............ ce sa zic........

Mie mi s-a intamplat sa nu-mi iasa ceva daca eram suparata, nu faceam cu drag.

Bine, e doar o vorba, nu cred ca am dat rateuri doar pentru ca, suparata fiind, nu am putut sa pun o ceasca de iubire :))))

 

Ciorbele sunt cele mai usor de facut, nu se poate sa nu-ti iasa. E foarte posibil ca gustul sa nu fie cel "de acasa" din cauza ingredientelor folosite, adica legume crescute in supermarket [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si a mea isi mai canta uneori, nu intotdeauna...mai mult cand e foarte obosita si ii ia mult sa adoarma

 

Sa va spun ce nazbatie a facut ieri nepotelul. L-am prins turnand ulei de masaj in cada fetei spunand ca el ii pregateste baita, 3 sferturi din sticla s-au dus, tocmai ce o incepusem :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Căruțul :))))

 

Rahatul asta de Dicționar intuitiv ... Era vrutul ... Adică , eu vreau sa fac mancare, dar nu imi place ce fac .

Stiu ca ciorbele sunt usor de facut , le fac si 80% din dați ajung in WC . Si am facut cu mama la telefon , internet , cărți .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika , eu sunt , dar ce sa spun ... I-am facut mulaj cu amprente mana , laba picior lui Andrei , l-am luat de pe Emag , 30 RON , super tare a ieșit .

 

Mi-e foame , dar nu am mancare , as mânca ceva dulce dar nu am , as face hanky panky dar Andrei este treaz si mi-e lene , plus au crescut un pic zarzavaturile :))))

 

Am o ciorba fara gust si restul trebuie sa prepar :( eu nu fac mancare gătită, pentru ca nu imi iese , ca arate prestez in fiecare zi carne diferită la grătar , legume ...

M.ai omorât! !!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzieq o sa merg pe mana pediatrului pana la urma. Deci maine avem de dimi para cu biscuite si la pranz piure de cartof cu pastarnac la aburi si piept de curcan.

Cred ca si de la balute tuseste ca baleste la greu.

 

Gina sa stii ca nici eu nu mai tinminte cand ai mai intrebat de cereale. Si vezi ca scrie pe cutie la fiecare daca se prepara cu lapte sau cu apa. Si la Nestle sunt unele de se prepara doar cu apa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, daca nici tu nu mai tii minte... Si eu v-am spus ce memorie slaba am....azi am fost la mall cu prietena care are copil deoseama cu ai vostri. I-am "lustruit" obrajii, cred ca i-am luat un strat de piele, l-am pupat pe gat.. doamne ce niervos era :)))) pana la urma ne-am imprietenit si radea in hohote ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...