Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie mi se pare imposibil sa nu stii sa gatesti. Nici mie nu.mi iese mereu mancarea, nu ca n.as face.o cu drag, dar...asa ca Sim, i feel you.

Julia.... Ai sa vezi la anul cum un om moare de foame ( si Lene) in Germania :)))))

Poate stiu sa gatesc, dar imi este sila/ lene sa vad ce si cum... Pana sa imi cunosc sotul mancam in oras sau acasa iaurt si mere,.... Sandwichuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim eu nu am nici chef, nici timp, Sara nu vrea sa doarma decat pe mine si nici nu pot. Am incercat de cateva ori si tot nu am reusit. Deci pe mine m-a cusut ala prea rau, m-a facut mai virgina decat am fost prima data. Si ma dor cusaturile si acum.

Woooow... Nashpa...nu merge sa il certi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, haios mesajul tau: oboseala, mancate si s€#....sa iti trimitem niste chef de chef?:))

:)))))))))))))))

 

Easy, ca nu.ti place sa gatesti e alta mâncare de peste, dar daca chiar ai vrea, sigur ti.ar ieși.

Iti dai seama ce corp de gazela vei avea dupa un an de stat in Nemţia?

 

Apropo de sexat, pardon , s#!, tocmai vorbeam cu husband sa ne facem o programare, sau sa cream eveniment pe fb :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da si pe mine ma mai dor cusaturile :((( dar nu găsesc momentul prielnic pentru hanky panky , plus ca sunt si țâfnoasă , ori fac treaba calumea , ori nu .Mie dor de un amor nebun , de asta sportiv m-am saturat :(((

 

Andrei era pe paturica jos .

 

Maine avem vaccin , mor de frica !!!

 

Julia , prezent pe Facebook la eveniment :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...