Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, pentru Buc nu e putin...Ce zona e? Am vazut casa pe teren de 150 m de iti cad plombele... si eu caut ceva pe la 200m, dar sa fie in oras....dar f greu gasesti...ma bazam pe o mostenire care intre timp am aflat ca se imparte, etc etc....acum imi pun pofta in cui, pana ma intorc din DE,

e la periferie sos bucuresti magurale.Si eu am terenul de la ai mei si mi.a placut ca e in bucuresti.Acum as face altfel.Nu stiu exact cum...Dupa ce stai la casa vrei si curte mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Filigorie mi-as face in fundul gradinii, langa ciresul secular, dar in curte, la doi pasi de casa........... nu-i vad rostul, prefer o terasa maaaareee si cu acces facil la bucatarie, daca e posibil.

o sa ai de carat mancarea si vesela pana in fundul curtii de fiecare data cand iei masa acolo

 

Eu incep sa ma mai gandesc si la job... Sa citesc si altceva decat baby stuff, sa imi fac planuri...intr-un fel abia astept sa ms intorc. In alt fel...F are nevoie de mine, cum o sa-l las?

si eu sunt la fel. N-as rezista sa stau 2 ani acasa si intr-un fel abia astept sa ma reintorc in campul muncii. Am impresia ca am uitat tot.

 

Pe de celalalta parte stiu c-o sa-mi fie taaaare greu la inceput. De aia ne-am inscris intr-un program de adaptare (pt despartire treptata) la care vom merge inainte de cresa.

 

Ai vostri isi canta cand sa adoarma?....edy ma termina cu àaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

andi canta cu "uuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuu"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...