Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am facut pana la urma ardei umpluti cu orez si legume in sos de rosii pentru ca aveam si multe rosii. Trebuia sa golesc frigiderul ca azi primesc tura noua de legume.

 

de imbatat si eu am comis-o de multe ori in tinerete. Si nu numai cu bautura. In facultate am facut o gramada de prostii. Acum beau doar vin, ca sill, si maxim 2 pahare. La bere vreau sa renunt ca face burta.

Wow New nu pari...hihi.Eu am fost cuminte rau in facultate.Dupa aia m.am prostit putin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noapte buna fetelor !

 

Eu cand vad oameni bauti si veseli ma bucur pentru ei , ce poate fi mai frumos decat sa vezi bucurie ? Eu sunt cea mai fericita cand pot bucura pe cineva . Prietenele mele norvegiene sa înmânată mereu la întâlniri , ma uit si zâmbesc căci ele se simt bine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai pm.

Ti-am trimis si linkul cu jurnalul proiectului nostru, ramas deocamdata in stand by. Ar fi bine sa-l rasfoiesc si eu, ca pusesem niste poze tare faine acolo (care au ramas in laptopul decedat si nereparat), mi-am facut singura proiectul cu un program gratis (simplut), inclusiv cu amenajarea curtii.............. mi-ai trezit nostalgii :)

 

Vezi ca trebuie sa ai cont pe forum ca sa poti vedea pozele.

da-mi si mie PM, te roooooooooog.... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...