Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună seara, sau noaptea

Nu am apucat sa citesc mare lucru, am citit puțin cât am muls acum. Gina, felicitări pt dinte.

 

Desprebbăutură, can ca Andika, mie în tinerețe îmi plăcea sa ma amețesc puțin cât sa scap de inhibiții. Ulterior beam so cu soțul uneori, eu deveneam amuzata, râdeam din orice și el profita de mine.

 

Eu acum sunt rupta de oboseala, bb e f mârâit ziua, nu mai sta deloc singur, nici măcar în brate nu tace, se foieste, se arunca, e nervos, o fi de la dinți? Nici măcar sa ii pun lui legumele la fiert nu am când, le curat cu el maraind și plângând :( nici dus nu am făcut azi, bagajul de la mama nici acum nu e tot desfăcut. Azi am făcut curat la bucătărie pana la 2 juma, ieri am făcut baia pana la 2. Uff. Și nici nu mai mănâncă bine mârâie și baga mana în gura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arry, probabil sunt dintii...

cat despre tinutul in brate...si a mea vrea tot timpul sa fie cu mine. nu musai in brate. sa stau cu ea. daca dispar...apar maraielile! [batcap] [batcap] [batcap]

dimineta, cand plec cu ea, e o adevarata aventura pana apuc sa ma imbrac si sa ne pregatim de iesire ...oricum, afla toti vecinii!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vali sa iti traiasca baiatul!

Rățuștele mele pe apa s-au dus? Nu mai treceti pe aici?

Fetele, mersi ca va ganditi la noi, sunt pe aici, dar nu prea am timp de scris. Citesc cand alaptez si noaptea. Insomniile sunt inca prezente.

Astept sa inceapa fetele scoala, ca sa pot respira. Ma simt ca furnicuta cu casa neingrijita, cu rufele la soare si copiii care cer mancare. Mi-a fost greu cu toti 3 in vacanta aceasta. Bb f cuminte si vesel, Ralu intelegatoare, dar Maria face cat 3, are crize de isterie, plange cum deschide ochii, iar eu nu mai am rabdare cu ea si mai rau fac. Daca nu iesim afara, nu ma mai inteleg cu nimeni. Va pup, multumesc pt urari.

David a facut vaccinul, a marait putin pe masa, cum l-am luat in brate a inceput sa rada. Are 7500g si 69cm. Cica ar fi tr sa aiba 8kg, dupa graficul dr.

Arata mare iinteres pt mancare. Am inceput azi si divetsificarea cu suc de morcovi, si bucatele de struguri. Cred ca nu voi avea pb cu el, mi-ar lua si painea din mana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sedinte, sedinte, sedinte.....

Urasc sedintele, pe vremuri avream sedinte in fiecare luni dupa amiaza, vb discutii... aceleasi in fiecare sapt , ce-am facut, ce tr facut, cum sa facem bine, sa nu fie rau... asa inutile mi se pareau , se prelungeau mult peste prg, eu o aveam pe Ralu mica, nici 2 ani, asa ca , intr-o zi m-am ridicat din sedinta , m-am scuzat si am plecat. El avea un bussines de condus, eu o viata de trait. I-am zis asta si din ziua aia am simtit ca m-a apreciat mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu sa fac mâncare , dar nu iese gustoasa :(((

Sotul a spus sa mai fac experiențe si pe altii :))

Dar la curățenie si ordine sunt greu de doborât :P

Sunt friky cu aranjatul ...

 

Andrei inca treaz , eu somnoroasa , sotul cu tableta

Mie nu-mi ies prajtturile, dar incerc in continuate... tot sper sa scot ceva buuun

Sotul imi zice simplu...le prefer pe cele din comert.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu mai vesela, mai spontana, mai mai...

Mereu am fost calculata si muuult prea serioasa, nu-mi place de mine.

De asta imi place sotul, cu toate defectele lui... e mereu vesel, bine dispus, optimist , mereu imi zic am noroc ca nu e ca mine, altfel ne legam 2 pietre de gat si ne aruncam in mare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...