Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

..Dupa ce stai la casa vrei si curte mare.

Adevarat!

 

 

o sa ai de carat mancarea si vesela pana in fundul curtii de fiecare data cand iei masa acolo

 

Pai tocmai asta e. Terasa ar fi pentru mine o filigorie lipita de casa, iar filigoria din fundul gradinii ar fi de relaxare, citit (sa invete copiii..... vise), o cafea cu o prietena, poate si-un gratar.

Si am vazut la un prieten o filigorie (tot departe de casa) care are si o camera micuta lipita de ea, acolo as tine un rand de farfurii si tacamuri, un frigider micut, in priza doar vara.

 

Gina si as face bucataria muuult mai mare.

In proiectul nostru bucataria a fost mereu motiv de disputa intre mine si sot :)))

Eu o voiam mai mica, sa nu fac juma' d eora intre aragaz si frigider, iar el o voia maaaaareeeee.

Cea de acum, facuta de noi, este ok, zic eu, desi parca as fi vrut-o ceva mai maricica....... si uite asa ajung sa-i dau dreptate sotului :)))

 

da. e pe baza de plante. 2,5 ml de 3 ori pe zi.

Da' tu chiar le stii pe toate [fal] [batcap]

Ce RAM ai? [alcool]

 

Si eu am fost cam cumintica si acum regret. In viata urmatoare imi voi face de cap!

Nu cred ca regret ceva din urma.

Nu am facut prostii gen fumat, imbatat, droguri, despuiat la petreceri sau altele asemenea, ca nu m-au atras, in schimb am facut ce am vrut, gen am plecat de una singura tocmai la Baia Mare cu trenul in vizita la un baiat pe care-l iubeam (ai mei nici acum nu stiu :)))), sau........... altele asemenea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și nici nu mai mănâncă bine mârâie și baga mana în gura.

As spune ca de la dinti [flo2]

 

arry, probabil sunt dintii...

cat despre tinutul in brate...si a mea vrea tot timpul sa fie cu mine. nu musai in brate. sa stau cu ea. daca dispar...apar maraielile! [batcap] [batcap] [batcap]

Bucura-te!............. Cand o mai creste, o sa se indragosteasca de tati (ca aproape orice fetita), iar mami........ la prajiturit [:-)))]

 

Mie nu-mi ies prajtturile, dar incerc in continuate... tot sper sa scot ceva buuun

Sotul imi zice simplu...le prefer pe cele din comert.

Nici cele simple, gen.... chec?

Ia-ti MP si o sa faci niste cozonaci/briose/branzoaice/melcisori/poale-n brau de o sa se mire sotul ce s-a intamplat :)))

 

Sa fiu mai vesela, mai spontana, mai mai...

Mereu am fost calculata si muuult prea serioasa, nu-mi place de mine.

De asta imi place sotul, cu toate defectele lui... e mereu vesel, bine dispus, optimist , mereu imi zic am noroc ca nu e ca mine, altfel ne legam 2 pietre de gat si ne aruncam in mare...

SI la noi e cam la fel: eu aia serioasa (dar imi place de mine :))), iar el la fel ca sotul tau, insa ma enerveaza, l-as fi vrut mai serios, cum (cred eu ca) ii sta bine unui barbat......... ce trebuie sa se hlizeasca la toata lumea (indiferent de sex), ca doar nu e pupaza [batcap] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si acum e randul meu sa vorbesc singura [clo]

Hai, ca va pastrez cafeaua calda [pup]

Mai incolo trebuie sa plec sa mai cumpar cate ceva si sa ma uit de gogosari, poate si cumpar, ca sunt moartea sotului........ trebuie sa iau vreo 10-15 kg [shopi]

Astept mai intai sa vina bona.......... ce bine e cu sora aproape (si disponibila)!!! As fi gasit oricum bona, dar cu ea copiii sunt ca si cu mine, poate mai rasfatati :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...