Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Inseamna ca ai furat si tu cv din bar si apoi ai trecut la actiune [soricel]...sa ne zici ce, ca sa folosim si noi pentru acelasi rezultat:D

well, honey, vroiam sa zic ca sotul a luat ceva cred [:-)))]

acum serios vorbind, e frumos, bunut si mereu vreau cate ceva de la el [il]  el zice la fel [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața fete

 

Nici eu nu-i dau sosete, dar noaptea ii dau pantaloni lungi ca se fac 21gr in casa si invelit nu sta. Ziua body/tricou si scutec.

 

Si bucătăria mea e încăpătoare, am multe dulapuri, 5m liniari de mobilier+1 soldat în care e bagat cuptorul. Bucătăria are 4x2.5m(10mp),iar livingul 6x4m(24mp),dar e foarte aerisit ca e open space. Si eu ador sa proiectez mobilier, m-a prins microbul cand am facut mobila de bucătărie. Abia aștept sa facem mansarda...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim eu nu am nici chef, nici timp, Sara nu vrea sa doarma decat pe mine si nici nu pot. Am incercat de cateva ori si tot nu am reusit. Deci pe mine m-a cusut ala prea rau, m-a facut mai virgina decat am fost prima data. Si ma dor cusaturile si acum.

sa te invete baba ceva [il] :

action causes reaction [:)]  adica daca nu prestezi = ursuza, la fel si sotul. deci nonaction causes reaction, bad one. daca hmmm, dupa aceea va simtiti mai bine garantat.

deci, vezi ce faci, cumpara geluri lubrefiante, crème si nu stati asa.

apoi voi 2 sunteti proaspat casatorite si nu as vrea sa va ganditi la divort.

1. v-ati jurat credinta la bine si la greu in biserica. cand e greu nu dati direct bir cu fugitii.

2.atunci cand ai un bb si e mic, e mai greu, multe casnicii cu anii in spate se destrama dupa aparitia primului copil datorita stresului si oboselii. proba de foc e chiar sa ai un copil casatorit fiind si sa vezi cum te intelegi cu partenerul de viata avand mai multe responsabilitati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...