Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Mi-am lăsat puiuțul mai mare la școală și...îmi vine să bocesc. Când a crescut atât???

Andrei doarme în wrap, sunt curioasă cum ne descurcăm azi amândoi. Mi-au sosit bagajele din România și mă așteaptă...şi hainele să le spăl, și vasele, și mâncare trebuie să fac...deci vreau mărire de salariu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

easy si restul; deci sa clarificam in casa erau: 2 copii, 2 bunici, sora si o pisica, ok. so what?

action= reaction pe termen lung

 

Ema, la cata aglomeratie e, cred ca depinde si cat de mare e casa....vreau la casaaaaaaaaaaaaa

 

Eu cred ca discutia cu noi te-a inspirat (nu stiu cum, probabil suntem toate sexy dimineata) si te-ai dus si ai tabarat pe "saracul" om....trebuia sa scrii si tu: transmit laaaaaiiiiiiiiii(hiiiiiiiiiiiiiiiiii)vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

eu am trimis iar copil+soacra la plimbare. Acum doarme in carucior (copilul, ca sa nu fie confuzie)

 

si io vreau! dar nu am gasit! si anul trecut si anul asta am tot cautat...oare ma pot lipi si eu de furnizorii vostrii la anul? poti intreba?

cred ca da, in fiecare primavara se semneaza contractele pt distributiile ce au loc din aprilie pana in octombrie. Legumele sunt mai micute si mai putin aspectuoase ca cele din piata, dar sunt gustoase.

 

si eu am fost la iulius, azi. si eu vazut stoke, peste tot! vizitat si camera "mama si copilul" nu erai acolo! [soricel]  ce desert? din iulius? nu stiam...

este un stand "Rawana" cu deserturi raw, chiar langa cinema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa ma uit la The amazing race pana incep serialele;))

Poca, am o intrebare:D....aici se duc flori la invatatoare/ educatoare?...ca n-as vrea sa fiu singura de pe acolo fara?..ma pun si il ascund sub caruciorul lui Edy;)))....si mie imi vine sa plang....asa trece timpul...imediat vine vremea celor mici sa-i trimitem la gradi...oare vom mai vorbi si atunci pe forum?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața fete

 

Nici eu nu-i dau sosete, dar noaptea ii dau pantaloni lungi ca se fac 21gr in casa si invelit nu sta. Ziua body/tricou si scutec.

 

Si bucătăria mea e încăpătoare, am multe dulapuri, 5m liniari de mobilier+1 soldat în care e bagat cuptorul. Bucătăria are 4x2.5m(10mp),iar livingul 6x4m(24mp),dar e foarte aerisit ca e open space. Si eu ador sa proiectez mobilier, m-a prins microbul cand am facut mobila de bucătărie. Abia aștept sa facem mansarda...

Aida, 34 mp?????? Doamne dar intorci tirul???

 

Si eu am de facut mobila in L, 2.5m * 2.7m. O sa va trimit schita, inca nu am desenat-o pe progr ala de la Ikea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa ma uit la The amazing race pana incep serialele;))

Poca, am o intrebare:D....aici se duc flori la invatatoare/ educatoare?...ca n-as vrea sa fiu singura de pe acolo fara?..ma pun si il ascund sub caruciorul lui Edy;)))....si mie imi vine sa plang....asa trece timpul...imediat vine vremea celor mici sa-i trimitem la gradi...oare vom mai vorbi si atunci pe forum?

Eu nu am dus, stiu ca se poate de Craciun si la final de an scolar o floare si o felicitare, daca vrei. Ma mai orientez pe parcurs. Nu vreau sa ma gandesc la gradi, cred ca dupa ce ajungem la faza asta eu ma voi simti inutila. [fri] Pe de o parte ma bucur ca cresc si sunt sanatosi (si frumosi, si destepti, cracra [:)] ), pe de alta...parca prea repede cresc ei si imbatranim noi [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...