Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

;)) stai linistita ca nu-i asa mare...jos mai am doar o baie mica si o camara minuscula, iar sus 3 dormitoare nu prea mari si o baie...am primit-o in rosu de la parinti(e duplex cu al sora-mii) asa ca nu prea am avut de comentat...apoi au urmat reprosurile si acum vrem sa ne facem cv cum vrem noi si unde sa putem respira in pace....

am vazut ca e in Ro, ok primita gata, nu as comenta nici eu, as zice sarumana [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

;)) la cheltuit ne pricepeam si noi...de asta aveam vesnic musafiri;))....eu cu musafirii, el cu lucru 7zile/7...cred ca problema era ca nu stiam sa zic NU!!

 

Nici eu nu pot sa spun NU (pot dar nu e ...funny), dar atunci incep negocierea..cand as putea spune NU incep cele mai frumoase negocieri ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci, Andra, Ema, Poca.

O sa imi cumpăr si eu filtru.

 

Maddutz, petele astea de la eczema, se inchid la loc? Zici ca are vitiligo AC, mititelul. Se vede urat tare , mai ales fiind si mai inchis la pigment!

 

Sim, o sa fie totul ok la vaccin, ai sa vezi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca e in Ro, ok primita gata, nu as comenta nici eu, as zice sarumana [:)]

;)) asa am zis si noi...pana a inceput (taica-meu e buba) cu reprosurile ca el ne-a dat casa, am aranjat-o cum a vrut el, dar pe banii nostri si apoi se lauda ca ne-a pus cheia in mana numa sa ne mutam in ea...multe...mi-e dor de comfortul de acolo, dar nu simt ca e casa noastra...hai ca v-am plictisit destul:) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...