Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Merci, Andra, Ema, Poca.

O sa imi cumpăr si eu filtru.

 

Maddutz, petele astea de la eczema, se inchid la loc? Zici ca are vitiligo AC, mititelul. Se vede urat tare , mai ales fiind si mai inchis la pigment!

 

Sim, o sa fie totul ok la vaccin, ai sa vezi!

depinde, in principiu da.

cum mai sta cu eczema? pe acolo se gasesc remedii homeopate? ai putea incerca, in paralel si tratament homeopat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Easy, sa treceti cu liniste sufleteasca peste moment

 

Alex, da, eu tocmai am plasat o comanda la ikea. Pana la craciun vreau musai sa merg o tura ca virtual nu ma prea incanta :)

 

Apa nu i-am dat pana acum, voluntar, dar a mai supt din broscute si ratuste la baita :))

 

Cand va aud de case, si noi vrem sa ne facem casuta noastra, dar mai avem de asteptat, dar eu vreau bucatarie maaaaare si curte tot maaaare, la restul pot face compromisuri :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu zic ca cei care se abtiguiesc des pana la betie au o problema, beau ca sa o uite. imi e cam mila de astea/fete de pe aici care beau de sting cand iesi in oras si apoi sunt varza a doua zi. plus ca nu mai au au un leu,pai ce eu muncesc o sapt sa ii cheltui intr-o noapte, nu am fost niciodata sa nechibzuita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zoard iara a picat din pat. copilul asta nu zice nimic cand pica. l-am lasat pe spate in living pe canapea. am fugit sa aduc un scutec, si l-am gasit pe jos, langa canapea, tot pe spate dar cu capul in directia cealalta. nu-mi pot inchipui cum a reusit in 10 secunde. s-o fi intors in aer:)))

 

ps. m-am apucat sa desenez cum a putut. deci, proiectez cazaturi:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...