Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Easy, o sa pun poze mai incolo. Nu stiu ce are telefonul, face poze alb-negru :)).

 

Maddutz, o parte e ok dar au mai aparut alte pete dar parca nu ca cele de la gat&piept (unde e foaaarte decolorat).

Il dam iar cu co cremă cu steroizi dar doar o data pe zi, e alta concentrație si compozitie. Uite ca nu mi-a spus cat sa-l dau?! Oare la gat sa-l mai dau daca nu mai e roșu. ..habar nu am.

 

Remedii homeopate nu se gasesc. Doar la...homeopati. Si sunt scumpe sedintele la ei...ce e medicina alternativa, te usuca de bani :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi cred ca ne mutam de aici. Iarna e sinistru rau. Pe la.18-19 e bezna. Doar luna face lumină. Nu e nimic de iluminat si e pustiu. Vara e frumos dar iarna...cel putin in starea in care sunt eu, sunt izolata si spiritual si fizic :)).

 

Ne mutam mai in oras dar tot pe la periferie as vrea. Sa nu fie multa galagie si agitație.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex, e creepy rau, mutati-va imediat

 

Mai intai sa ne prezinte "ofertele". Sa vizitam casele si ne hotaram dupa. Dar mai avem de asteptat... Cei de la club se misca cam încet.

Acum e inca frumos. Caldut, pasarele, caprioare, inca nu au plecat vecinii :)).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa nu-ti reproseze ca nu a ajuns in timp util acolo...

...zic si eu...

 

oricum, nasahpa... [ruga]

...daca e in coma profunda, nu mai are oricum ce ii face, din ce simt eu e mai bine daca ii spun ca s-a intamplat..se asteapta, dar totusi cred ca ii este teama de moment...oricum la 5 ii spun  (daca se intampla acel "ceva" mai devreme, ii spun mai devreme), pt ca mai avea un curs de engleza pana la 9 seara....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, tocmai am aflat ca socrul are ciroza si cancer, nu stim inca prea multe detalii, nici in ce stadiu e, a picat vestea din cer, cica luni a fost la spital si-a facut analize, acum e internat, a slabit rau (oricum era slab si inainte)...sotul e distrus si distanta e uriasa, nici nu se pune problema sa putem merge acum la ei...off
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot apa filtrata beau (de la robinet). Apa fiarta si racita isi pierde toate proprietatile prin fierbere.

 

Data viitoare cand mergeti in Julius, poate va dati si voi intalnire, copii se joaca impreuna si voi mancati rawveganisme....

ma tem ca o sa se indragosteasca de daria si o sa-i rupa inima cand afla ca e promisa la' altul

 

eu sper sa fac rost de reteta tortului de ieri....apoi o vand :))) Daca reusesc sa o reproduc ajung Masterchef garantat...

luni incepe Masterchef in formula noua (cu alti chefi). Abia astept! Nu m-as mira sa va vad si pe careva din voi pe acolo.

 

Nup, n.are camaruta ei. Acum doarme in living iar noi in birou. Etajul nu eterminat.
Cand vom termina casa, eu cu sotul (bosorogii) vom dormi la parter in birou, iar copiii la etaj. Asta am spus.o ca sa vad ce zice madama. A zis ca ei nu.i trebuie mult spatiu si ca la o adica se muta la fi.su al'lalt

spune-i ca a sosit "la o adica"

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...