Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

luni incepe Masterchef in formula noua (cu alti chefi). Abia astept! Nu m-as mira sa va vad si pe care din voi pe acolo.

 

 

Eu m-as mira sincer sa ma vad pe acolo....sunt curioasa ce stil au noii chef-i, ma cam dispera mojicia celorlalti...

tic tac, tic tac, nu imi vine sa plec...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offf, tocmai am aflat ca socrul are ciroza si cancer, nu stim inca prea multe detalii, nici in ce stadiu e, a picat vestea din cer, cica luni a fost la spital si-a facut analize, acum e internat, a slabit rau (oricum era slab si inainte)...sotul e distrus si distanta e uriasa, nici nu se pune problema sa putem merge acum la ei...off

Silviaaaaaaa, imi pare rau.....cati ani are? Oh, Doamne. [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, tocmai am aflat ca socrul are ciroza si cancer, nu stim inca prea multe detalii, nici in ce stadiu e, a picat vestea din cer, cica luni a fost la spital si-a facut analize, acum e internat, a slabit rau (oricum era slab si inainte)...sotul e distrus si distanta e uriasa, nici nu se pune problema sa putem merge acum la ei...off

Of silvia..imi pare rau pentru vestea ce ati primit-o...sa treceti cu bine peste...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of Silvia, vorbiti cu vineva sa va dea detalii. De ciroza nu stiu, dar cancerul e o boala urata dar nu incurabila.

Daca reusesti, incearca sa-l convingi sa schimbe dieta. Celulele canceroase se hranesc cu proteina animala. Pe taica-meo il bat la cap cu aceeasi poveste. Am citit mult pe tema asta dupa ce s-a imbolnavit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...