Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi [cafea]

Inca o noapte cu treziri dese, maraieli........ ori a mai durut-o piciorusul (desi i-am pus lamaie de aseara), ori ii ies toti dintii astazi [alcool]

Bine ca nu prea mai am treaba, mancare am, doar sa pun la pungute si la congelator ardeii copti, ca i-am lasat la scurs peste noapte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi [cafea]

Inca o noapte cu treziri dese, maraieli........ ori a mai durut-o piciorusul (desi i-am pus lamaie de aseara), ori ii ies toti dintii astazi [alcool]

Bine ca nu prea mai am treaba, mancare am, doar sa pun la pungute si la congelator ardeii copti, ca i-am lasat la scurs peste noapte.

 

Ginaaaa,  imi pare rau pt umflatura; am vazut aseara poze cu bulanutele ei....are ceva cute de rontatit :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina casa am facut.o .Nu avem nici camara si nici pivnita ca am zis ca nu ne trebuie!

Si acum, dupa ce ati locuit in ea o vreme, care e concluzia? Parca nu ar fi stricat macar o camara, nu?

Nu va permite spatiul sa o amenajati acum?

Tu ai livingul unit cu bucataria?

Azi am facut zacusca,mazare,cartofi wedges cu sos tzaziki si salata de vinete.Pe Robi nu l.a incantat nimic maxim.A ciugulit mazare si cartofi;a gustat sosul si salata vinete-nu i.au placut.Asta e cand sunt prea multe.Dar nu mananca daca nu.i place.Dar a mancat mere azi ceea ce se intampla fff rar.

Mihai al meu nu stiu ce a "patit", dar a mancat si zacusca pe paine (isi amintea el ca asa a mancat cu tati si tot ce papa tati e bun :)))) si mancarica de pleurotus, alaltaieri doar sos cu paine, dar aseara i-am dat si bucatele de ciuperci si nu a zis cah [pk] [:-)))]

Parca ma ingras eu cand il vad ca mananca [fri] [fri] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...