Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

La poalele muntilor, cu miros de brazi............... acolo m-as multumi (si) cu o cabana de lemn [pk]

Sotul abia așteaptă sa crească piticul, ca vrea sa mearga cu el si cuțu cu cortul pe-aici prin împrejurimi, doar ei bărbații, cica no girls allowed... :))

 

 

Noi am venit la socri, ne-am hotărât din scurt... Stam pana mâine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sotul abia așteaptă sa crească piticul, ca vrea sa mearga cu el si cuțu cu cortul pe-aici prin împrejurimi, doar ei bărbații, cica no girls allowed... :))

 

 

Noi am venit la socri, ne-am hotărât din scurt... Stam pana mâine :)

Ne spui cand pleaca si venim noi sa-ti tinem de urat....... partyyyyyy [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt paste de marime mica si de obicei cu ou ca sunt mai cosistenta ...

Sotul ne canta cu chitara si cu vocea si Matty e super incantat [il] ...sper sa il mosteneasca....

azi am fost la mall la ploiesti, am fost s amancam ,am luat o supa cu taitei de casa si sotul o ciorba de legume ...cahhh oribila ...salata si cartofi le-am dat inapoi ...salata era si stricata ,cartofi nu erau prajiti bine .....

Iti vine sa urliiiiii.........mai am platit si 60 de lei ...mai bine mancam la Mac ,kfc.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar sunt curioasa aici cu diversificarea. Eu as face dupa ei...toti sunt inalti ca bradul si sănătoși :)). Se plang tarile nordice ca seniorii traiesc prea mult si ca populatia activa nu poate sustine pensiile . Ca si concluzie, e mult mai important stilul de viata ulterior. Desi tineretul aici mananca numai prostii dar dupa 30/40 de ani se dau pe seminte, cruditati si mult sport, alergat sau ciclism. O fi si gena lor mai puternica, habar nu am...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, eu cred ca ii conserva frigul [alcool]

 

 

Dar nu e asa frig, doar ca nu e foarte cald ca in Ro. Acum, de exemplu, sunt 20 de grade. Dar ploua des si bate un vant cateodata, brrr. Iar iarna xam -5 grade sunt.

 

Sill, esti din Ploiesti? Am stat si eu 4 ani acolo. Ne-am facut niste prieteni super, mi-e dor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si omega 3 din peste salbatic crescut in ape nepoluate

 

 

Oare mai exista? :(

 

Aici la cafenele si restaurante, burgerii sunt la putere. Oribili, nu imi plac deloc. Zici ca e mancarea nationala. Dar cand gatesc acasa, intr-adevar, proceseaza foarte puțin alimentele. De exemplu, pastaile le mananca aproape crude. Chiar sunt bune. O fi un soi mai special. In Romania nu m-am încumetat niciodata. Le mananca si pe strada ca snacks-uri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...