Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Merci Deea 1985 :)

 

Astia sunt diferiti tare , la 6 luni dau spaghete cu carne TOCATA :(((

pai si in cartea lui Rapley zice ca e voie orice (fara sare)

 

Baby :) nu e panica, a doua oara sigur iese!

 

Al meu rade cand aude blenderul

... Nu înțeleg de ce :))

nici al meu nu se sperie de blender si am unul puternic pe care-l folosesc zilnic

 

Sotul ne canta cu chitara si cu vocea si Matty e super incantat [il] ...sper sa il mosteneasca....

ce frumos! [il] [il] [il]  eu mi-am propus sa invat sa cant la chitara cat stau pe maternitate, dar vad ca nu se leaga nimic de mine. Am o chitara prafuita la care stiu sa cant 3 acorduri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex , sunt din Moreni ....fac cam 30 de minute cu masina...

New , ai dreptate cu pestele ..sotul meu nu mananca peste din Marea Neagra din cauza poluarii , in plus acum ca rusi au tot felul de nave pe mare ..

Si italieni la fel , traiesc mult si sunt sanatosi , cunsuma foarte mult ulei de masline.

Socrul meu are 87 sora cea mare are 90 si cea mica 85 ...

Iar femeile la 60 de ani sunt super , arata ca la 45 -50 ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa ma uit la The amazing race pana incep serialele;))

Poca, am o intrebare:D....aici se duc flori la invatatoare/ educatoare?...ca n-as vrea sa fiu singura de pe acolo fara?..ma pun si il ascund sub caruciorul lui Edy;)))....si mie imi vine sa plang....asa trece timpul...imediat vine vremea celor mici sa-i trimitem la gradi...oare vom mai vorbi si atunci pe forum?

pe aici nu se duc flori cand incepe scoala. sistemul e cam la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am lăsat puiuțul mai mare la școală și...îmi vine să bocesc. Când a crescut atât???

Andrei doarme în wrap, sunt curioasă cum ne descurcăm azi amândoi. Mi-au sosit bagajele din România și mă așteaptă...şi hainele să le spăl, și vasele, și mâncare trebuie să fac...deci vreau mărire de salariu.

si eu am plans cand am dus-o pe Oani la scoala in junior infants, avea doar 4 ani. cand a sunat clopotelul abia mi-am ascuns lacrimile.

 

si mie trbuie sa imi vina bagajele extra ramase in Ro, sa vad pe unde le pun [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))) postasem de doua ori

aha, got it. vroiam sa iti scriu cum se ascunde un mesaj, vad ca ti-a scris maddutz.

 

Eu nu am dus, stiu ca se poate de Craciun si la final de an scolar o floare si o felicitare, daca vrei. Ma mai orientez pe parcurs. Nu vreau sa ma gandesc la gradi, cred ca dupa ce ajungem la faza asta eu ma voi simti inutila. [fri] Pe de o parte ma bucur ca cresc si sunt sanatosi (si frumosi, si destepti, cracra [:)] ), pe de alta...parca prea repede cresc ei si imbatranim noi [fri]

de Craciun( felicitare de Craciun), Paste( felicitare de pPaste), sfarsit de an scolar: o cutie de bomboane cu un card daca vrei( "Thanks for teaching name of the child this year, blah- blah- blah"- la noi au un teacher nou in fiecare an) sau un buchet de flori/ ori un ghivechi cu o floricica.

 

poti sa ascunzi mesajul postat de doua ori

te duci in josul mesajului postat a doua oara si ai optiunile: rapor, editeaza si ascunde. apesi pe ascunde, dai o mica explicatie(postare dubla\0 si se ascunde postarea...

am vrut si eu sa scriu, m-ai scutit de job.

 

Fratilor, dar voi nu platiti impozite?

 

cum sa ai living + bucatarie de 45-50m?   cat are toata casa? 1200 mp ca Voiculescu si Patriciu?

la noi nu s-a platit impozit pana in 2012, daca iti vine sa crezi [il]  nici acum nu se plateste apa, ni s-au pus apometre de abia acum si urmeaza sa platim apa cand s-or gandi ei cum fac( poate la anul).

 

deea, este un dispozitiv foarte misto facut special pentru a manca fructe/legume, cred ca cei de la primii pasi au. Daca gasesc pun link. eu am avut la cel mare dar l-am ratacit, oricum nu e o avere...costa vreo  5 lei.

https://comenzi.farmaciatei.ro/mama_si_copilul/hranire_si_alaptare/dispozitiv_hranire/sort,pret_asc/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...