Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a mea e fan mancare solida bucatele. puireurile nu ii prea plac, ii place sa muste din legume, fruct, ieri I-am dat si  bucatele de albus de ou fiert, ce i-a mai placut.  albus ou facut cu cartof, ulei masline, salata orientala de bebelusi.

azi I-am dat avocado ametescat cu cartof& ulei masline, pe o bucatica de cartof, ea musca din cartoful care avea piureul. ce maraia de placer cand manca. si cum mesteca ea ca o scumpica mica.

gag, de vreo 3 ori pana acum dar nu asa rau.

Ati inceput deja?

De mult?

Deja ii dai de toate?

Albus la 6 luni?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma iau dupa art de mai sus legat de guideline de varsta si recomandari de papa.

nu demult am inceput, de cand  am venit acasa, prezinta interes precum in art, indeplineste criteriile

in ro pe la sf lui august: a supt/papat pepene rosu, de vreo 5 ori, pepenele rosu ii place la nebunie si a lins o pruna odata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca blatul iese subtire parca la praji asta, baby.

dar mi s-a parut cam grea de executat.

iti trebuie rabdare. eu n/am. nu stau sa bat galbenururile alea 5 minute nici sa ma platesti. sa fie sanatosi aia care au nervi de asa ceva. eu n/am. slava domnului, sunt prajituri la cofetarie de/ti lingi degetele. io nu ma mai bag in asa ceva. prefer in timpul asta sa citesc o carte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iti trebuie rabdare. eu n/am. nu stau sa bat galbenururile alea 5 minute nici sa ma platesti. sa fie sanatosi aia care au nervi de asa ceva. eu n/am. slava domnului, sunt prajituri la cofetarie de/ti lingi degetele. io nu ma mai bag in asa ceva. prefer in timpul asta sa citesc o carte.

nu am avut rabdare sa o fac, a continuat-o sora mea. de batut albusuri, galbenusuri, aluat,etc o face robotul profi de buca, bate singur.

poate cand oi fi in pasa buna si eu prajituresc, dar daca sunt blaturi subtiri de intins, le intinde sotul pe spatele tavii, eu nu am rabdare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jur ca nu ma mai bag la ce nu stiu cat port.....urechi. am dat de gard cu prajitura. mi/au ieit niste blaturi subtiri cat un creion si poti sa/r

ti spargi capul cu ele. plus ca le/am ars pe amandoua. la crema, toata gelatina a ramas pe fundul bolului. n/are niciun gust. bani aruncati de/a pixu si timp pierdut. no, de/acuma sa bucatareasca cine are veleitati.

Si noi care asteptam poza:((((...poca astepta tortul.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine, Baby, ma tenteaza rau.

de asta vreau prin Dublin la expozitii noi,etc

nu vreau sa supar pe nimeni sau sa se simta vreuna din voi lezata pt ca nu fac referire la niciuna. dar pe mine discutiile despre bucatareala, curatenie, case si gradini ma plictisesc. nu/s genul de casnica. vreau sa discut despre o carte, o pictura, o idee, un teatru, un spectacol de opera. si nu, nu sunt snoaba. doar consider ca viata asta inseamna mai mult decat sters copii la fund, bucatarit si prajiturit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...