Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

si eu i-am dat Oanei Bikiepegs Teething biscuits: nu au nici un gust de biscuit. I-au placut, dar a muscat pana I-a spart si mi-a fost frica sa nu se inece ca sunt tari ca piatra, nu exagerez.

 

http://www.bickiepegs.co.uk/acatalog/Bickiepegs_Teething_Biscuits.html

Edy nu are rabdare sa roada pe ei...prefera orice altceva...acum roade pe degetele mele....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu am avut rabdare sa o fac, a continuat-o sora mea. de batut albusuri, galbenusuri, aluat,etc o face robotul profi de buca, bate singur.

poate cand oi fi in pasa buna si eu prajituresc, dar daca sunt blaturi subtiri de intins, le intinde sotul pe spatele tavii, eu nu am rabdare.

eu am un mixer anemic care nu face fata. nu/mi cumpar scumpeturi ca nu le folosesc. veci n/o sa iasa din mine bucatareasa.

 

 

Si noi care asteptam poza:((((...poca astepta tortul.....

:)))promit ca maine cumpar un kinder felie de lapte si ii fac poza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey ce mai faci? Cum esti? Andreiutu cum e? Ati dat de capat alergiei?

Suntem la fel cum ne stiti,eu vesnic obosita piciu marait si plin de bube, nu-i trec bine unele ca deja ies alte

Alergoloaga nu mia spus nimic folositor,doar ca teste pot face dupa 4 ani, ma enervat f tare de m-am "certat" cu ea

Mi-a luat 90 de lei sa imi spuna sa schimb laptele pana gasesc unul care sa il manance si sa-i dau 3 mese de solide +2 deserturi pe zi:-(:-(:-(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu 2 zile l-am pus la masa pe Z. am fost exagerat de stresata. ieri si azi nu l-am mai pus. n-am nici un chef de diversificare. daca mai astept o saptamana, doua, ii fac ceva rau?

Nimic, da-i lapte ca-i ajunge :) stii doar, acum e de descoperit, jucat, experimentat cu mancarea. Cred ca mai rau i-ai face, il stresezi si pe el cand esti tu stresata

 

Eu as vrea sa incep, sunt nerabdatoare, dar nu-i piscoata pregatita inca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...