Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maryella si celelate fete care mi-ati scris, multumesc pt gandurile bune. A vorbit sotul cu el, cica ar fi suspect de fapt, ca de ciroza, ca de cancer, ca de amandoua nu se stie, dar ceva sigur e. Acum nici nu stiu, e greu ca prin telefon te intelegi si nu prea, astept sa primim analizele si vedem ce zice si medicul de aici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramane gina fara par;)))

Bine ca am de unde jumuli :)))

Singura mea problema (la care nu m-am gandit inainte) e ca jucaria Philips le blenduieste prea tare, cu furculita ieseau altfel. Ma gandesc ca o sa fie grea trecerea de la piureuri la mancare solida, insa la ce interes prezinta Maria pentru farfurii, cred ca imi fac griji degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vroiam sa iau un steamer, dar banuiesc ca se va depune praful pe el...mi-am luat un mixer mic pt preparat mancarica lui...sper macar sa-l folosesc;)

La mine a fost invers: mixer mic aveam, dar eu am vrut steamerul (si ami putine vase de spalat).

 

Easy, absenta ta nu mi se pare de bine :((

:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poca, nu se poate sa se constipe de la para si pruna? ca nu toti suntem la fel.... n-ai incercat cateva zile sa-i dai numai tzitzi, sa vezi ce se intampla?

Teoretic astea ar trebui să îl ajute să kkcească. Nu am încercat că mi-e milă de el, efectiv îmi apucă mâna cu mânuțele lui și și-o duce la gură. Azi pe lângă micul dejun a mai păpat două prune uriașe, când a văzut-o pe Ana Maria ca mănâncă a țipat că vrea și el. Nu mă lasă inima să nu îi dau. A, și îi place apa, dar numai din pahar, adică nu vrea cana cu cioc. Am pățit de câteva ori să vreau să beau cu el în brațe și îmi ia paharul din mână :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...