Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am pățit de câteva ori să vreau să beau cu el în brațe și îmi ia paharul din mână :)

Si a mea, doar cand beau ceva, din pahar, sticla nu conteaza, pune si ea mana, parca sa mi-o ia.

 

Asta imi aminteste, am intrat azi intr-un magazin de haine si o aveam in brate, ce se mai intindea si pipaia toate hainele de pe umerase :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

juli, nu ma incurajezi un pic? i-ai dat sfecla rosie lui pitzi?

Da, dar nu I.a placut. Andi, nu te mai stresa. Daca ti.e frica de alimentele tari, paseaza.le si da.i lingurita in mana, saaauuuu ai putea sa.l lasi sa.si bage manile in mancare. Ai fi surprinsa ca si asa mananca.

De cand cu nectarina tare nedigerata, am inceput sa.i pasez mancarea. Doar pe cele tari, pe cele moi I le dau finger food.

Ti.am zis sa ma suni daca ai vreo intrebare sa te nedumireste ceva.

Brb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca am de unde jumuli :)))

Singura mea problema (la care nu m-am gandit inainte) e ca jucaria Philips le blenduieste prea tare, cu furculita ieseau altfel. Ma gandesc ca o sa fie grea trecerea de la piureuri la mancare solida, insa la ce interes prezinta Maria pentru farfurii, cred ca imi fac griji degeaba.

Dar nu poti sa-l opresti mai repede, inainte sa-l faca pasta?...eu am un tommee tippee mic mic;))..sper sa-l stiu folosi;))..lui Deas i le pasam si eu cu furculita si mai aveam o razatoare din sticla, acum mi-a trebuit mixer;))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu poti sa-l opresti mai repede, inainte sa-l faca pasta?...eu am un tommee tippee mic mic;))..sper sa-l stiu folosi;))..lui Deas i le pasam si eu cu furculita si mai aveam o razatoare din sticla, acum mi-a trebuit mixer;))

Razatoare avream si eu.............. si am mai luat una, dar cred ca nici nu o mai scot din ambalaj :))

Jucaria inca nu am inceput sa o folosesc :D......... pentru ca nu am inceput diversificarea serios, doar ne-am jucat :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar nu I.a placut. Andi, nu te mai stresa. Daca ti.e frica de alimentele tari, paseaza.le si da.i lingurita in mana, saaauuuu ai putea sa.l lasi sa.si bage manile in mancare. Ai fi surprinsa ca si asa mananca.

De cand cu nectarina tare nedigerata, am inceput sa.i pasez mancarea. Doar pe cele tari, pe cele moi I le dau finger food.

Ti.am zis sa ma suni daca ai vreo intrebare sa te nedumireste ceva.

Brb

Riscul de inec cica e mai mare daca ii dai pasat, ca nu invata sa mestece, sa inghita si cand trece de la pasat la bucati se ineaca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar nu I.a placut. Andi, nu te mai stresa. Daca ti.e frica de alimentele tari, paseaza.le si da.i lingurita in mana, saaauuuu ai putea sa.l lasi sa.si bage manile in mancare. Ai fi surprinsa ca si asa mananca.

De cand cu nectarina tare nedigerata, am inceput sa.i pasez mancarea. Doar pe cele tari, pe cele moi I le dau finger food.

Ti.am zis sa ma suni daca ai vreo intrebare sa te nedumireste ceva.

Brb

o sa te sun, sunt sigura, numai sa incep odata. ca ce am facut pana acum, n-a fost un inceput:)))

tare nu i-am dat nimic, ca toate erau aburite, si inca prea aburite. maine incerc iara ca e pletosu' acasa si ma mai linisteste el... iara is numai pasaricile mele, ca nu s-a intamplat nimic rau pana acum. si bineinteles ca m-am uitat la videouri de prim ajutor cu 2 minute inainte sa incepem. cred ca alea m-au speriat:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...