Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Fetelor din Buc- cate prosoape se dau aici? Si cr farfurii se impart?

 

Maine ma duc iar in obor sa caut bstiste si doliu de catifea. Am fost sa iau palarie, am gasit -f frumoasa (dc aveti nevoie doamne fereste- 50 ron) , le sun sa le intreb daca mai caut ceva - raspuns Nu.... Maine ma duc iara...sa nu le strangi de gat? Lara croft puteti sa imi spuneti...

 

Ahhh, cummata-mea vrea coliva cu stafide -nu am auzit ever - ne-am contrazis in auchan si pe tema asta...cred ca e sora de sange cu cumnata lui Sim...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ahhh -ca tot sunt nervoasa si nu ma pot abtine : Baby, aici nu suntem nici la Mezzo, nici la TVR Cultural.... Poti sa creezi subiect pe temele propuse de tine si iti vor raspunde cei interesati... Eu aici intru sa barfesc si sa glumesc....si sa aflu cat de usor e sa schimbi scutece, sa alaptezi si despre alte teme legate de copii de cateva luni, pana voi fi doxa si poate voi pune in practica ce invat de la voi...cu ajutorul lui Dumnezeu. Acum sunt de pe tel, dar cand ajung la birou iti caut forumuti pe teme culturale si ti le postez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LARA CROFT is my name ... Am luat-o razna, dar cata furie am inmagazinat in Auchan, trebuia sa rabufnesc... Ne-am certat si pe bombonelele de pe coliva -eu voiam sa le iau argintii sau colorate, ea nu - doar maro, pe camasa lui barbatu-meu : am colindat azi si in mall sa ii caut camasa neagra -ea nu, ca ii trebuie camasa alba si cravata ... Deci un grande placer ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, Uff, prin ce treceți și voi.

Silvia : multă sănătate socrului, sa nu fie cancer. Cu ciroza se poate trai mult dacă tine regim și ia tratament.

 

Easy, m-ai distrat cu mezzo și TVR cultural. Eu una nu am timp de nimic, ma solicita la maxim bb în perioada asta, nu sta deloc singur. Doar la plimbare apuc sa respir. Am capul atât de mare de atâtea maraieli încât nu am dispoziție pt nimic heavy de genul cultura. Cred ca m-am prostit.

 

Alex, eu ii dau apa plata de bebeluși.

 

Maine ma duc cu V la piscina, abia aștept sa vad dacă ii place apa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Eduard si Tudor!!!

Easy si Silvia imi pare rau pt socrii vostri.Al meu-Dumnezeu sa.l ierte a facut infarct la 52 ani.

Alex cred ca ii conserva si clima si relaxarea.Nu sunt stresati.

Si eu amprenta pe 90 m.

Easy sa stii ca am bucatarie mica pt o casa facuta.Sa stii ca mereu imi spune sotul si uit cred ca are vreo 12 m si livingul vreo 20 m.

Si eu jos am camera tehnica,livi g +hol,bucatarie si 1 baie,la etaj 3 camere cu 2 bai,la mansarda 1 camera cu baie si open space unde am sala si flori.

Si eu am de la ai mei dar vorba Andrei.Dar cand nu ai...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema ms de ideea cu canuta. O sa caut maine si din aia. Iar cu laptele...merge fiert laptele praf? Intreb si eu ca mie pediatrul imi zisese k merge lapte de vaca pasteurizat dar folosit numai in preparate, nu servit ca atare, si fiert bine inainte, ca si eu la fel stiam ca numai dupa 1 an lapte de vaca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m.am prostit Nu ma intereseaza decat casa,copiii si sa slabesc.Dar o sa ne treaca.Jnevitabil.Asa ca sa incercam sa ne bucuram de perioada asta.

Baby eu nu as putea sustine ca nu am mai citit demuuuult decat despre bolu,educatia copiilir,retete culinare.Ma uit doar la desene animate si la niste comedii cand am timp.

Cu apa si eu sunt nehotarata.Lui Robi i.am dat plata si fiarta dar cica nu e bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra... Sumo al meu a reușit cam la 5 luni jumate, iar cu 2 săptămâni înainte și mie mi se părea ca va fi imposibil. Deci se poate si la grasi :))

Uite cum și le rodea acim o ora(ii era mai greu ca avea scutec textil pe el)

copil? roade picioare? ce copil?! ce picioare? io am vazut-o numa pe muma'sa! [il] [il] [il] [il] [il]  sexy mama! [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de povestit si alte chestii in afara de bebelusi. sincer, pe mine m/ar tenta niste discutii despre carti, cultura generala, etc. evident, nu aici. in general vorbesc. simt ca deja ma transform in planta.

eu sunt invers. daca, pana acum, m-am "dedicat" stiintei (in lipsa de altceva...), acum savurez fiecare moment in care neuronul meu nu gandeste deloc! sunt intr-o stare de prostratie! cred ca aveam nevoie de asa ceva... [alcool] sunt ca in vacanta...hehehe....sunt in vacanta intelectuala! trebuie sa-mi pun afis pe usa! [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...