Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A început cineva sa se gândească la olița?

Călin face kk in fiecare dimineață la 2-3 minute de la trezire, fara excepție, ma gândeam sa profit ca are ceas la fundulet si sa il asez dimineata pe olita. Nu trebuie sa ma chinui sa anticipez cand face, ca scoate sunete de zici ca naste, deci e evident :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa-mi place treaba asta (in general vorbind): ce nu era bun, ba chiar ne omora, devine bun (slanina...... etc etc), iar ce stiam ca este bun, brusc nu mai trebuie folosit (betisoarele de urechi, folosite de zeci de ani, brusc sunt nocive, doar pentru ca a inventat cineva bormasina de curatat urechile....... cred ca am mai dat exemplu asta candva :))))

Am ales cel mai simplist mod de a spune ce-aveam de spus, iar in paranteze am dat cele mai la indemana exemple (sau cele care m-au racait cel mai tare).

Asa este si eu cred ca toate avem intelepciunea sa nu ne suparam doar pentru ca una spune/face cum considera :)

 

Oua....... sigur, sunt bio, sa stii [soricel]

si pe vremuri se folosea stricnina in scop terapeutic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Ne-am trezit la 10, eu mi-am baut cafeaua cat fata s-a jucat cu sotul, am schimbat-o, am mai smotocit-o putin si acum iar doarme :))

 

Bujor, si de la mine ai un like :) chiar daca sustin BLW. Cred ca asa cum spunea Julia, trebuie sa adaptezi totul la tine si la copil.

 

Aida, ce ceas elvetian are Calinul :) Eu nu am cum sa ma gandesc la olita, ca a mea face tare haotic, cand dimineata, cand seara, cand la pranz, cand o data, cand de 2, cand de 3 ori :)) Si cand face, devine brusc linistita, cu o privire fixa, isi umfla putin narile si peste cateva secunde se aude furtuna la fundul ei :))) Anyway, nu vad ce rau sa faca daca-l pui la olita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...