Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bujor si eu sunt partial de acord cu tine. As avea cateva contra-argumente, dar imi dau seama ca toate debate-urile astea n-au niciun rost. Pt ca oricum fiecare mama face cum crede, cum simte. S-a discutat destul si despre scutecit sau despre sisteme de purtare si mamicile au facut asa cum au crezut de cuviinta, chiar si atunci cand au fost contra-argumente unanime.

Tu mergi la intalnirea de la cuibul berzelor?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fursecurile astea cu fulgi si tot felul de seminte sunt periculoase rau............ intr-o clipa s-au dus pe apa sambetei toate eforturile de a slabi dintr-o saptamana [xdulci] [smulgpar] [smulgpar]

[smulgpar] .......... nu mai fac [alcool] [alcool]

[alcool]

Poti sa faci si sa mai trimiti si la altii...sa vezi ca nu mai sunt asa periculoase.

 

Sim cum mai sunteti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic astea ar trebui să îl ajute să kkcească. Nu am încercat că mi-e milă de el, efectiv îmi apucă mâna cu mânuțele lui și și-o duce la gură. Azi pe lângă micul dejun a mai păpat două prune uriașe, când a văzut-o pe Ana Maria ca mănâncă a țipat că vrea și el. Nu mă lasă inima să nu îi dau. A, și îi place apa, dar numai din pahar, adică nu vrea cana cu cioc. Am pățit de câteva ori să vreau să beau cu el în brațe și îmi ia paharul din mână :)

 

Poca, incearca banana moale. Eu stiam de banana exact invers, dar cica cea moale are efectiv laxativ, sa inceapa sa se faca maronie pe coaja..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am hotarat la haine de botez. maghiari o sa fim:)

 

asa pletosu':

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifvitez.jpg

 

asa Z:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifvitez1.jpg

 

culorile nu stiu daca vor fi fix astea.

a mea nu v-o pot arata ca n-am gasit poza, dar va fi o fusta handmade kaki cu flori brodate (o am, o sa o pozez) si o camasa cu acelasi model ca al baietilor.

pe cand botezul si unde? poate vin sa va vad :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deea, daca pui mai putin de 4 lingurite la 150 ml lapte iese foarte moale. eu am pus 5. a iesit mai tare dar i-a placut asa. asa il mananc si eu. vezi tu cum faci. dar sunt curioasa de o chestie. tu mananci gris cu lapte fara niciun pic de zahar?

Baby eu nu mananc gris cu lapte deloc, nu imi place, dar probabil l-as manca indulcit, stiu ce vrei sa spui. In loc de zahar ii pun putina esenta de vanilie ca am vazut ca ii place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...