Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

altul, altul [:-)))]

 

taie-l. schimba-l. :)

Cand spune unul ca esti nebun, nu-l crezi, dar cand spun doi........... [fri] [fri] [fri]  [ascuns]

Problema este....... unde mai gasesc eu asa cap frumos si destept si bla bla si cra cra??? [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Cv frunze din bufetul oferit de ema;))

De imbatat nu m-am imbatat in veac, de fumat la fel......... credeti ca acum ma apuc de pascut ierburi? [soricel] [alcool]

bunicile sunt la tv la Draga mea prietena.

Happy family [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai trag o barfa despre soacra cu mama. soacra e genul care nu recunoaste ca a gresit ever.

 

ex: soacra pune seminte de in in cereale ei( am batut-o la cap ca o ajuta la constipatie) si zice am pus chia, eu ii zic ati pus si chia? va plac, da nici o pb, puneti. ea zice: nu am zis ca am pus in. mama intareste ce am zis eu: da cuscra, chia ai zis [:)]  soacra iar: nu am zis in.  noi nu  am mai zis nimic apoi incoltita: chia am zis? ce bine m-am simtit.

 

are stilul de a te face sa crezi ca chiar a zis  ce a zis, ( ca ii place sa se contrazica rau- in gen eu o las ca nu vreau sa ma enervez) si sa te si indoiesti tu de tine.

 

dar nu ne certam, interesul poarta fesul [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Femei intelepte (parca ar suna a pleonasm, rofl [:-)))] ).

Felicitari ca puteti convietui armonios :)

Gina, e pt cateva luni, merge acasa de Craciun, Anul Nou, cred ca prin ian. ca nu sta bunicul prea mult singur.

in plus ia si ea o pauza de bunic nervos. iar mama mea nu sta singura cat ma intorc eu la munca, apoi mama se obisnuieste, pastilele isi fac efectul( oricum e fff bine, nesperat de bine draga de ea), tot ii citesc chestii pe care le-am facut la CBT si le despicam impreuna cu sora mea. terapie cu dragoste in grup [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiti ca eu nu am folosit droguri, nu am incercat nimic. stiu mirosul de MJ ca e mai sweet si il recunosc

am fumat doar tigari atat, cel mai aventuros au fost  cand am fumat din alea rulate cu arome [il]

imi fac reclama deci: nu beau, nu folosesc subtante interzise, frumoasa sunt [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...