Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Andika, frumoase tinutele! Cand e botezul?

 

Aida, de cate ori te vad ma frapeaza prospetimea fetei tale, pari mai matura cand scrii.

 

Pozele de la nunta - in contract avem 15 oct. Deja am emotii cu ele, ca or fi prea siropoase. Am ceva facute de o prietena, dar am o problema tehnica: daca le descarc nu mi le recunoaste sa le atasez aici. Trebuie sa intru de pe laptop si n-am mai intrat de cand faceam desfasurator de nunta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am plecat la diverse cumparaturi.... Nu imi vine sa cred ca exista doarbatiste de china... Alea frumoase din bumbac ... Ioc. Trebuie sa caut un cadou pt o colega, am ramas in pana de idei, nimic din ce am vazut nu mi se pare potrivit. I--amluat o carte despre negocieri ( si mie vreo 3) si o geaca, dar mai am vreo 250 ron de dat.... Bugetul de la colegi..... Offffff
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zau ca nu stiu cum te descurci cu ei.

........ albesc, dar......... ma consolez cu gandul ca oricum as fi albit mai devreme sau mai tarziu si cu ...... vopseaua de par [batcap]

Glumesc (oarecum), adica este frumos cea mai mare parte a timpului (dupa ce i-am asteptat o viata, vorba lui Sim........), dar sunt si momente cand tare mi-as dor o vacanta de ...... doua ore macar, ca o zi intreaga nu stiu daca as putea sta fara ei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...