Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

Suzie, habar n-am cand si unde. Vrem in ultimul weekend de septembrie, si vrem la biserica din cetate. Sa vad luni ce pot rezolva ca nu apartinem nicaieri (sau nu stim unde, ca niciunul nu frecventam biserici). Si nasii....unul e musulman, celalt ateist convins. Sa vad daca gasim un preot care se baga la asa ceva.

Asa cum am scris postul asta, ma intreb oare de ce facem botez?:-) :-) :-)

 

of..eu atunci nasesc in Cluj...daca va hotarati pt duminica vin sa va vad :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M-ati terorizat cu mastercheful asta [batcap]

Niciodata nu m-am uitat la ea si nu cred ca o voi face :))

Pe Maria sigur ca vreau sa o invat sa prajitureasca, sa am eu mai mult timp de forum [aerob] [aerob] [aerob]

Ah, si poza am facut-o la viteza, cand a zis Aida ca vrea cu lingurita, am vrut sa-i arat ce lingurita am pentru ea [:-)))] [:-)))] [:-)))]

vezi ca de luni incepe, ai vreme sa urmaresti un episod tot sezonul asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A început cineva sa se gândească la olița?

Călin face kk in fiecare dimineață la 2-3 minute de la trezire, fara excepție, ma gândeam sa profit ca are ceas la fundulet si sa il asez dimineata pe olita. Nu trebuie sa ma chinui sa anticipez cand face, ca scoate sunete de zici ca naste, deci e evident :))

 

Aida, poti sa-l pui de fun..dar sa nu iti faci iluzii ca face pe olita ca s-a obisnuit, ci te vei obisnui tu sa-l pui..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, la ce folosesti, mama, linguroiul ala? Maria pare foarte incantata de el [:)]

Andika, am uitat sa spun, imi plac mult costumele pentru botez, abia astept sa vad si costumatia ta!

Recomandti masina de facut paine, alta decat Moulinex XXL, care si-a dat obstescul sfarsit, si de care nu am fost tare multumita, mereu am avut probleme cu garniturile de sub palete. Vreau sa imi iau alta, peste vreo doua luni, pana atunci musai sa studiez piata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...