Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vezi ca de luni incepe, ai vreme sa urmaresti un episod tot sezonul asta

Nu nu nu, nici daca sunt platita :)))

Nu e genul meu de emisiune........ daca vreau una pe teme culinare, ori ma uit la Paprika, ori............. mi-o fac singura :)))

 

Cred ca avem plita la fel [:)] [:)]  eu linguroi dintr-ala nu am si nici falcute...ce le-as manca eu un pic...cu tot cu bulanase [flo2]

Tie cine ti-a ales-o?

Mie sotul, si-l boscorodesc de cate ori o spal, ca are niste gratare de doua tone [mariaj]

 

Gina, la ce folosesti, mama, linguroiul ala? Maria pare foarte incantata de el [:)]

Andika, am uitat sa spun, imi plac mult costumele pentru botez, abia astept sa vad si costumatia ta!

Recomandti masina de facut paine, alta decat Moulinex XXL, care si-a dat obstescul sfarsit, si de care nu am fost tare multumita, mereu am avut probleme cu garniturile de sub palete. Vreau sa imi iau alta, peste vreo doua luni, pana atunci musai sa studiez piata.

La............. nimic [:-)))]

L-am luat ca era mare si frumos, nici nu mai stiu de unde [batcap]

Maria e incantata de tot ce-i intra pe mana...... si desigur ca duce direct la gura (cu linguroiul asta s-a chinuit un pic :)))

MP...... Moulinex [soricel]

Eu sunt la a doua si sunt multumita, dar nu pot spune ca am probat si alte marci.

Stiu ca, la vremea cand citeam despre ele, destui se plangeau de Philips, ca li s-au stricat....... posibil sa fi fost vreun lot cu probleme, e poveste de acum 4 ani.

Sora-mea are de la Lidl, de vreo doi ani, si spunea ca deja se uita dupa alta, ca nu stiu ce o nemultumeste la ea, ii sare o paleta, sau ceva de genul.

 

Nu stiu, vezi ce e pe piata, dar musai cu doua palete, mai ales ca s-a marit familia [copil]

 

Cred ca sotul meu s-a lovit la cap azi la meci. Eu stau cu Sara in pat la tzitzi si el e in bucatarie face carnaciori picanti pe gratar cu ciupercute la gratar si salata de rosii. Si mi-a adus si o prajitura. Tine-i Doamne, obiceiul!

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Ei, cand te-o supara, sa-ti amintesti gestul de acum :)

Rabdare, blandete si neaparat s**, sunteti (hai sa zic suntem, desi ....... sunt dinozaur pe langa tine) prea tineri ca sa mearga relatia si fara.

Cum, necum, rezolvati problema asta, chiar si cu un consult la doctor, daca e nevoie.

Sper sa nu te superi [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care ati scris la testimonialul Dacia Plant si nu ati primit inca bonul Emag de la celelalte doua testimoniale, sa trimiteti datele personale (Arrya, parca si Aida?)

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/150789-produsele-de-la-dacia-plant-in-geanta-bebelusului/page-5?do=findComment&comment=8105956

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mergem. Daca v-ati razgandit let me know pe la cat, noi dupa-masa.

vreau sa trec pe acolo, dar mai dimineata

 

Incercarea de dversificare nr 1: Trimis bunicii la zilele recoltei sa ne ia legume. Spalat bol si lingurita ikea. Curatat pastarnac. Pus la fiert. Ars ibricul.

 

Mai incercam.

am fost ieri in plimbare cu caruciorul si am dat intamplator peste zilele recoltei. Mi-am luat must, ca legume iau din alta parte. Si am fost placut suprinsa sa vad ca taranii de la noi incep sa cultive kale. Mi-am luat o capatana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby :)))))

 

Mulțumim fete de complimente, Călinu vă pupa! (cu balutele aferente, evident)

 

Apropo... Sa va zic cu ce ma unge la corazon C mai nou? In fiecare seara, după ce adoarme pe pieptul meu, se trezește ca un somnambul, m prinde de urechi/obraji /nas cu manutele si ma mozoleste, apoi pune capul la loc pe piept și adoarme de tot. Ma înmoi toata. Are o săptămână de cand face asta in fiecare seara. Nu știu ce înseamnă asta pt el, dar sper sa il tina obiceiul asta încă 100 de ani, ca mor de dragul lui alea doua secunde cat durează "pupicul" ala...

Numai a mea ma dragaleste cu partzuri, part,tart, mart, zici ca suntem pe frontul de est :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu nu, nici daca sunt platita :)))

Nu e genul meu de emisiune........ daca vreau una pe teme culinare, ori ma uit la Paprika, ori............. mi-o fac singura :)))

 

Tie cine ti-a ales-o?

Mie sotul, si-l boscorodesc de cate ori o spal, ca are niste gratare de doua tone [mariaj]

 

La............. nimic [:-)))]

L-am luat ca era mare si frumos, nici nu mai stiu de unde [batcap]

Maria e incantata de tot ce-i intra pe mana...... si desigur ca duce direct la gura (cu linguroiul asta s-a chinuit un pic :)))

MP...... Moulinex [soricel]

Eu sunt la a doua si sunt multumita, dar nu pot spune ca am probat si alte marci.

Stiu ca, la vremea cand citeam despre ele, destui se plangeau de Philips, ca li s-au stricat....... posibil sa fi fost vreun lot cu probleme, e poveste de acum 4 ani.

Sora-mea are de la Lidl, de vreo doi ani, si spunea ca deja se uita dupa alta, ca nu stiu ce o nemultumeste la ea, ii sare o paleta, sau ceva de genul.

 

Nu stiu, vezi ce e pe piata, dar musai cu doua palete, mai ales ca s-a marit familia [copil]

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Ei, cand te-o supara, sa-ti amintesti gestul de acum :)

Rabdare, blandete si neaparat s**, sunteti (hai sa zic suntem, desi ....... sunt dinozaur pe langa tine) prea tineri ca sa mearga relatia si fara.

Cum, necum, rezolvati problema asta, chiar si cu un consult la doctor, daca e nevoie.

Sper sa nu te superi [pup]

Nu ma supar ca nu am de ce. Cred ca asteapta el ceva in seara asta de e asa dragut...acum ramane de vazut daca e si fie'sa de acord sa doarma la ea in patut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...