Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 27


Recommended Posts

am vrut una din rochiile astea, am si probat, foarte avantajos pt burtica:)) dar e cu fermoar la spate, si n-am chef sa ma dezbrac pt alaptat. si e prea eleganta, ca baietii o sa fie la blugi:)

 

 

999.jpg

253293_606565969354322_1612651686_n.jpg

Place fustita mai mult si se potriveste si mai bine, cu tema si pletosii :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 813
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi i-am dat sa se joace cu un mar. Imediat l-a dus la gura si incerca sa si-l bage pe tot in gura. I l-am taiat in jumatate si a tot lins la el. Cred ca i-a placut, nu am vrut sa i-l tai mai mic sa nu rupa bucatele, ca v-am zis ca nu e inca momentul sa incepem diversificarea, dar mi s-a parut totusi ca o sa aiba interes pe viitor...fingers crossed :)

face cucu-bau de dupa mar:) dulceata mica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi.mea se uita mereu la noi cu interes cand mancam .Robi nu era asa.Daca.i dau orice in gura vrea sa pape.Cred ca incep diversificarea

 

Azi pt prima data am pus castraveti la murat.Vreo 3 kg.Dar cu mama langa mine.

Si i.am facut curat fetei prin haine si inventarul.Avem multe bodyuri dar mai mult de baieti.Nu.i cumpar altele ca avem prea multe si unele purtate ff putin de Robi.Il apucase strechea pe ta.su ca n.are baiatul haine si cumpara saptamanal.Bodyuri si sosete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am comandat walker lui Andrei, să fim pregătiți din timp :) Deocamdată se va juca cu el, lui, spre deosebire de Ana Maria, îi plac jucăriile. Ea când era mică nu se juca aproape cu nimoc, era mult prea interesată să socializeze :)

poze cand il pui in mertzan [auto]  pe Andrei, e baiat mare are 7 luni, sa iti traiasca [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A început cineva sa se gândească la olița?

Călin face kk in fiecare dimineață la 2-3 minute de la trezire, fara excepție, ma gândeam sa profit ca are ceas la fundulet si sa il asez dimineata pe olita. Nu trebuie sa ma chinui sa anticipez cand face, ca scoate sunete de zici ca naste, deci e evident :))

hihihi, parca il vad pe sumolinu' mic la olita, ce cute.

si eu zic ca e un pic devreme de pus la olita precum Arrya, dar vezi tu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...