Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Incepe scoala pe Ghetar.....


Recommended Posts

  • Răspunsuri 610
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara, pinguini!

Ne-am intors asta seara la baza.

Suntem bine cu totii, avem tolba plina de povesti frumoase.

N-am intrat nici un minut pe internet de peste doua saptamani...n-am vorbit la telefon iar la TV n-am vazut decat posturi turcesti...la care nu intelegeam nimic. N-am auzit nici de politica, nici de fotbal, de absolut nimic.

Un exercitiu neprogramat, insa cu efecte nebanuit de bune.

Doar DC-ul si Ghetarul, cu prietenii virtuali sau reali, mi-au lipsit. In rest, absolut nimic.

Bine v-am regasit!

 

PS: pana ma pun la curent: toata lumea e bine, da?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, chiar imi daduse invidia in clocot ...bine ati revenit si asteptam povesti !!!

 

Baietii mei sunt la hockey, pe care Alex a declarat ca nu-l mai vrea ...WHAT ??? $%&%$$&

N-o sa sa aleaga nimic de copilul asta ...acum cica vrea tenis si soccer. Well, sa faca bine sa joace sezonul asta hockey de ce $1000 pe care i-am platit. Daca in martie nu mai vrea, aleluia ...sunt cam dezamagita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit, Rufus! Sa va fie de bine (ca la cate mormaieli in barba veti fi luat cat v-am stiut in colt de Rai...)! Toata lumea e in parametri, da.

 

Mihaela, pai nu stiu. Ma gandeam sa le pun asa pur si simplu la fete in camera, ca sunt vesele.

Cum ce e Barni? E cineva care nu stie ce e Barni? Marele Barni?  [:-)))] De cate ori daruim cate un Barni copiilor de austrieci ii cucerim pe viata si ni-i facem vasali, aserviti si primim osanale. Pe langa Barni s-a mai luat cozonac Boromir, covrigi de Buzau si pufuleti :)

post-1306-0-70928700-1410627248.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e 13 septembrie. Nici macar toamna nu e. Inca.

Ca o mama responsabila am fost azi la cumparaturi pentru fii-mea. Imbracaminte si incaltaminte. Ca doar incepe scoala...

 

Sunt foarte dezamagita, furioasa si mirata. In toate magazinele din Mall e oferta de iarna. Nici macar de toamna. Cizme si ghete cat cuprinde - abia, abia am gasit pantofi.  De fuste, bluze si pantaloni mai tomnateci nici vorba. Pullovere de iarna da. Tricouri de vara da. De toamna nimic.

 

Din clipa in clipa ma asteptam sa vad si zurgalai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...