Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aida, e taxa standard, si dc esti in magazin si vrei sa iti pickuiasca ei produsele tot atat costa... Mai recupereaza din costurile cu salariile

Totusi cred ca in magazin fac asta cu obiecte grele/voluminoase gen canapele, fotolii, mașini de spălat, nu? Daca nu, nu prea înțeleg... Ce-i drept am intrat o singura data într-un magazin Ikea, in Roma, deci sunt pe langa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mno. Am fost la plimbare. Am ajuns acasa. Am spalat copiii. Am culcat copiii. Pai la cat se vorbeste aici... pe cand apuc eu sa citesc toate intrebarile sunt deja raspunse...

Gina... cioco de casaaaa... aaaapooi nu e sanatos aiici. Eu cica sunt la cura. Da parca vad ca maine fac si eu o tura de ciocolata. Si mie imi place din aia intinzacioasa.

 

Deeaioana.. parca tu ziceai ca faci insanity. Ti.ai cumparat dvd.urile? Sau ai gasit pe undeva pe net? Ma tenteaza si pe mine ca si la prima nastere tot cu sport am slabit.

 

Easy jos palaria pentru moralul si puterea si optimismul tau.

 

Va doresc o seara placuta. Ma bag la vocea romaniei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy jos palaria pentru moralul si puterea si optimismul tau.

.

Sasha, aparentele pot fi inselatoare. Dar recunosc ca discutiile de aici, optimismul, infuzua de dragalasenie si bulanase de aici m-au ajutat sa imi revin. Treptat. Nu ai fi vrut sa ma cunosti acum cateva luni. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...