Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara!

 

Sasha, eu le fac de pe net! Este un grup pe fb si acolo gasesc linkuri si le fac online.

Andika, oare ma poate ajuta Pletosul intr o chestiune? sau fetele care stiti... Tre sa duc laptopul la lucru, asa ca o sa va citesc doar de pe tel. As vrea sa imi descarc filmuletele pt insanitydarce linkuri auacolo imizice ca nu sunt safe... As face sieu o chestie ilegala... dar nu ma pricep..

Mi ati facut pofta de pateu...voiam sa imi iau zilele astea...dar cand m am gandit din ce s facute...am renuntat..In cata vreme se poate consuma?

deea, unde vrei sa ti le descarci? pe laptop? asta doar de curiozitate. si zice ca te ajuta dar doar pm:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum sa fac cu somnul Sarei. S-a invatat sa doarma numai la mine in brate la san si asta inseamna ca eu stau numai pe spate cu ea pe mine toata noaptea. Cum ma misc sau incerc sa o pun in patut sau macar langa mine, sa ma pot misca si eu, cum se trezeste urland. Si chiar nu mai pot, am amortit de tot, plus ca nu mai pot face nimic cat doar me ea, nici macar la baie nu pot sa ma duc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete, va spun eu cu Ikea, tocmai am facut si primit comanda, este 49 ron transportul si inca 1 ron/kg, dar nu toate produsele se pot comanda, eu am vrut sa iau si niste seturi de farfurii si boluri si nu le livrau. Baveticile de care ii spuneam juliei si cineva a pus link-ul le-am comandat si eu, par ok, sper sa fie si rezistente, de probat nu le-am probat inca :) Aida, nu ai prieteni cu care sa te cuplezi? Eu am facut comanda cu inca 4 prietene si atunci a venit doar 10 lei transportul. Singura nu as fi comandat ca aveam produse de 70 de lei, prea putin sa fie convenabil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...