Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Maddutz, m-am distrat copios de faza cu grisul dupa un an. O s-o parafrazez pe o prietena foarte draga: zahar nu e voie, sare nu e voie, gris nu e voie (asta e de la mine citire), ou nu e voie, carne ar fi bine sa se evite, apa nu e voie. In consecinta, nu le dam apa pana la 15 ani si ii alaptam pana se insoara, cand nevasta-sa ar fi bine sa aiba lactatia gata instalata. Da stai, ca lactatele-s cancerigene. Deci la pascut cu ei. :)))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy cine te-a suparat ?

Noi azi am fost la niste prieteni in vizita la o cafea , la 16 gr afara , au pus o plapuma pe veranda lor si l-au pus pe Andrei pe jos sa se joace . Eu am inlemnit , dar lui I-a placut si pare nu totul a fost ok :) Ei au 4 copii , m-am gandit ca stiu ce fac ...

 

Julia si Andrei a avut o perioada de foame , noaptea ii dădeam din ora in ora ... Cred puseu , a trecut :) pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SImona, eu am suparat-o. Pt ca nu merg cu turma si 8mi permit sa ignor sfantul oms. Desi de data asta n-am dat lectii nimanui. Mi-am exprimat doar parerea. Eu n-o sa cresc un sclifosit. Restul....e fix problema lor ce fac. Daca n-ar fi trist ar fi hilar. Inca ceva. Nu cred ca un om e rau doar pt ca isi permite sa-si creasca copilul altfel. Ignorant....eu deocamdata am crescut doi copii sanatosi si cu iq peste medie, fara sfaturile oms. Altii care ma fac ignoranta inca viseaza la copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De fapt nu stiu daca e rautate sau ignoranta, aroganta si as mai putea enumera cateva astfel de trasaturi....

Cate putin din toate, Easy :)

 

Eu sunt de groaza........ cum arata cantarul cateva grame mai putin, cu sarbatoresc evenimentul cu............... dulce [alcool] [pk] [smulgpar] [:-)))]

Am facut ciocolata cu stafide [fri] [fri] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SImona, eu am suparat-o. Pt ca nu merg cu turma si 8mi permit sa ignor sfantul oms. Desi de data asta n-am dat lectii nimanui. Mi-am exprimat doar parerea. Eu n-o sa cresc un sclifosit. Restul....e fix problema lor ce fac. Daca n-ar fi trist ar fi hilar. Inca ceva. Nu cred ca un om e rau doar pt ca isi permite sa-si creasca copilul altfel. Ignorant....eu deocamdata am crescut doi copii sanatosi si cu iq peste medie, fara sfaturile oms. Altii care ma fac ignoranta inca viseaza la copii.

Vaai, Baby! :( ai dat rau de tot :( pacat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...