Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stefiana, parca esti din Sibiu? Ce pacat ca nu avem timp la dispozitie, te invitam la o prajitura sa ne sarbatorim prichindelele de ziua lor :)

 

Eu de o luna tot faceam planuri pentru ziua de azi, voiam sa prajituresc si sa-i organizez o petrecere micuta sa se petreaca si ea :)) Nu-i bai, o sa mai avem ocazii :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna.

Monica si eu am vazut Maleficent. Mi.a placut mult. De atunci ii zic la fata beastie. :-):-)

Si al meu baiat a cazut din pat pe la 7-8 luni... spriat plans procese de constiinta.(eu). Fata (inca) n.a cazut...

V se spala singur dimineata pe dinti (maaami nu ma ajuta ca balbatii se des urca) se da cu deodorant (cu capacul pus - balbatii se dau cu pilpilant sa nu puta- e atat de sincer imi fac grji sa nu aiba probleme mai inolo). Ma mai lasa doar sa.i aranjez hainele dupa ce s.a imbrcat. Asa mi.e de dor de el mic-pitic.

Silvia drum bun sa aveti.

Mno ma duc sa supraveghez pregatirile... pana mai am voie sala ma uit la el...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, drum bun si Doamne ajuta, sa fie mai bine cu socrul [ruga]

 

stefiana, nu stiu cum mai ai putere sa faci si zacusca! ....si fetele care bucataresc de zor, de altfel...

eu nici nu am dispozitie de asa ceva....iar cand am timp, mai bine stau la barfa cu voi, sau fac altceva, pe placul sufletului meu....

Dispozitie si eua m din ce in ce mai rar, dar............ trebuie sa mancam ceva, nu?

Si chiar nu vad acum vreo femeia.exe pe care sa am curaj sa o bag la bucatarie.

 

Buna dimi [cafea]

Iar treaza de la 6.........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am gandit acelasi lucru! am uitat sa verbalizez, insa....

o fac  acum: te urasc, gina, sincer! [soricel]  si pe cine se mai lauda ca a slabit.... [soricel]

Si eu pe tine [pup]

Cuvintele magice: mancam mai mult decat avem nevoie....... dieta farfuriei mici............ plus pseudogimnastica pe care o fac cand imi amintesc (1001/1002/1003), plus statul la curte, adica miscare mai multa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...