Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sill, mergeti la scoala aici?

Si cum faceti pe urma? Ramane la bunici?

 

Mersi pentru pontul cu friteuza, clar nu ne trebuie......... la cat mancam noi prajit, ar rugini si plasticul :)))

 

aspirina saracului:)))))) asta n-am auzit-o:)

Eee, nu :P

Daca te doare capul, faci hanky si trece. Daca esti racit........ daca te dor salele........... bine-ar fi sa fie buna la toate [:-)))]

Culmea e ca femeile folosesc adesea durerea de cap drept scuza pentru a scapa de hanky :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi nu avem friteuza, ne cam batea gandul, dar nu ne induram sa mai luam si de asta; nu mai am loc pe worktop in buca, 6 chestii desul de bulky stau pe acolo. in plus am Tefal Actifry in care pot praji si cartofi, carne, etc. cu mai mult ulei sau dietetic.

dar nu zic nu, cine stie cum ni se nazare intr-o zi si venim si cu de aia acasa [fri] [alcool] .

plus ca mai vroiam sandwich maker

https://www.google.ie/?gws_rd=ssl#q=sandwich+maker

din asta nu avem inca [:)] , dar tot din lipsa de spatiu nu am luat.

eu am sandwich maker cel mai ieftin model fara buton de on/off doar cu becuri.L.am primit sau l.am cumparat.Face sandwichuri bune rau de nu te mai opresti din mancat. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca , avem casa si in Italia si in Romania .Sotul a trebuit sa plece ca sa terminat concediul , iar eu am mai ramas pentru Bogdan ( 11 ani ) care merge la scoala in Romania .Nu am lipsit de la niciun inceput de an scolar , in plus vreau sa vad ce profesori are , noile materii si in octombrie vine sotul sa ne ia in Italia si ne intoarcemdin nou in Ro  in noiembrie ...eu cam fac naveta  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca , avem casa si in Italia si in Romania .Sotul a trebuit sa plece ca sa terminat concediul , iar eu am mai ramas pentru Bogdan ( 11 ani ) care merge la scoala in Romania .Nu am lipsit de la niciun inceput de an scolar , in plus vreau sa vad ce profesori are , noile materii si in octombrie vine sotul sa ne ia in Italia si ne intoarcemdin nou in Ro in noiembrie ...eu cam fac naveta [:)]

Sill si mai poti? Eu când știu ca am de plecat undeva pt o perioada mai mare ma stresez la greu, fac liste si listute pt bagaj, pt Calin impachetez juma' de casa :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

N-am reusit sa citesc capitolele anterioare, sper ca toata lumea e bine. Easy.. as pune si eu emoticonul cu pupic da nu stiu cum de pe tel. Baby a calcat pe coada pe multa lume pe aici, da de data asta a intrecut orice masura

heyy didi. chiar aseara am intrebat de tine:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...