Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Noi suntem bine - Petru creste si cred ca in curand o ia de-a busilea. Am inceput sa-l luam cu noi la masa si sa-I dam diverse

Pe mine m-a pocnit gatitul, am diverse retete pe care vreau sa le incerc. Da eu nu mananc :) am facut azi niste briose bestiale cu mure si migdale si am luat fix o gura sa vad cum au iesit. Sunt mandra de mine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sill si mai poti? Eu când știu ca am de plecat undeva pt o perioada mai mare ma stresez la greu, fac liste si listute pt bagaj, pt Calin impachetez juma' de casa :)))

Offfff nu imi place deloc ....dar baietelul are si el nevoie de mine .....mi-e tare greu sa stau si fara sot si cand ma obisnuiesc intr-o parte plec in cealalta . ma simt incompleta fara unul din ei .pt Matty , ce am acolo am si aici ca sa nu stau sa ma stresez si e mai usor asa.....arunc cateva haine in valiza si gata .......

o sa fie mai greu sa calatoresc pe timp de iarna in frig,zapada , intarzieri de avioane ..deci dupa sarbatori ma opresc in Italia cat tine timpul urat ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Gina , dupa aceea o sa ramana cu parinti mei ...am mare noroc cu ei si ca sunt tineri , mama are 48 de ani .Cand m-am mutat eu cu sotul actul , Bogdy era deja mare si nu a vrut la scoala in It , plus ca eu faceam cam 2 sap cu el si doua in It ....

Mai, eu nu (mai) stiu matematica: mama are 48, ai baiat de 11............ tu cati ani ai? :)))

 

easy [pup]

imi trebuia un program pentru ca vreau sa-mi fac configuratia pentru dressing

Eu caut un program care sa mi le adune de la uscat, sa le calce si sa le puna frumos pe umerase/sertare [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine - Petru creste si cred ca in curand o ia de-a busilea. Am inceput sa-l luam cu noi la masa si sa-I dam diverse

Pe mine m-a pocnit gatitul, am diverse retete pe care vreau sa le incerc. Da eu nu mananc :) am facut azi niste briose bestiale cu mure si migdale si am luat fix o gura sa vad cum au iesit. Sunt mandra de mine :)

Ceva noutati pe blog? [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sill ce aiurea e si la voi. Cred ca e f greu sa faci naveta asa.

Alex lasa ca trece si maraiala. Eu m-am obisnuit, nu mi se mai pare ciudat. Iar diversificarea incepe sa imi placa. Abia astept sa bagam si ou si altele sa pot face retete mai multe si prajiturici pt ea. Cred ca ma mut in bucatarie. Mie imi si placea la bucatarie, acum am si pt cine sta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...