Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Salut fete,

 

Easy, nu mai comentez,vau spus fetele ce trebuia, doar bucura-te de group hug-ul virtual primit ca il meriti

 

La noi se pare ca e grava situatia cu socrul, maine mergem sa facem pasaport fetei la urgenta si marti plecam. Doamne, ce greu e, sunt neputincioasa si nu stiu ce sa fac sa ii fie sotului mai usor :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut fete,

 

Easy, nu mai comentez,vau spus fetele ce trebuia, doar bucura-te de group hug-ul virtual primit ca il meriti

 

La noi se pare ca e grava situatia cu socrul, maine mergem sa facem pasaport fetei la urgenta si marti plecam. Doamne, ce greu e, sunt neputincioasa si nu stiu ce sa fac sa ii fie sotului mai usor :(

...sa-i fii alaturi...

offf....refuz sa ma gandesc prin ce treceti, si tu si easy....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de scânteile de mai devreme, sunt sigura ca lui Baby ii pare rau pt ultima afirmatie. Easy, hai la povesti.

Adevărul e ca OMS.ul asta a inceput sa ma calce pe nervi. Aia nu, ailaltă nu, atunci ce doar frunze? Si nici alea toate. Am mare respect pt vegani, sper ca odată sa le ingros și eu rândurile, dar de cand suntem pe pământul ăsta, ne.am împărțit in două: vanatori si culegători.

Pana acum 10-15 ani, copiii primeau aceeasi mancare ca si restul familiei, si iata ca specia umana a supravietuit atatea milenii, iar acum brusc se pun "restricții". Eu sunt o adepta a teoriei conspiratiei si imi fac mii de scenarii in cap.

 

Aida, tot vorbeai ieri despre alimentația de acum 20-30-40 de ani si faptul ca nu exista adult in perfecta stare de sănătate, ai dreptate, nu exista, dar cunosc multi care sunt aproape de idealul de sănătate. Printre ei ma numar si eu (sper sa nu cobesc :D )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citisem intr.o carte despre lactate. Respectivul personaj a spusurmatorul lucru care m.a pus pe ganduri: omul este singurul animal care consuma lapte la maturitate. Asta nu înseamnă ca nu le mai consum :))

New, cred ca si tie ti.ar placea cartea asta (e mai SF), Inuaki, reptilianul din mine de Aryana Havah. Mi.ar placea sa.mi cresc copilul dupa povetele micutului David (personajul principal).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mare respect pt vegani, sper ca odată sa le ingros și eu rândurile, dar de cand suntem pe pământul ăsta, ne.am împărțit in două: vanatori si culegători.

sa stii ca m-am gandit cand ai spus mai demult ca ti-e pofta de carne prajita, ca eu n-am avut niciodata pofte din astea. Cu carnea n-am fost niciodata prietena, cu dulciurile in schimb da. Deci clar suntem din triburi diferite. Noroc cu forumul asta, ca altfel nu ne intalneam :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citisem intr.o carte despre lactate. Respectivul personaj a spusurmatorul lucru care m.a pus pe ganduri: omul este singurul animal care consuma lapte la maturitate. Asta nu înseamnă ca nu le mai consum :))

New, cred ca si tie ti.ar placea cartea asta (e mai SF), Inuaki, reptilianul din mine de Aryana Havah. Mi.ar placea sa.mi cresc copilul dupa povetele micutului David (personajul principal).

Daca te-ar auzi sotul meu acum ar merge si te-ar fura si te-ar lua de nevasta;)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...