Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si eu.

Emma ce ai cu grisul?De ce nu.i dai fetei?

 

grisul are calorii goale, aport vitaminic 0, iar abuzul de fainoase poate duce la rahitism, sau distrofie. daca ii voi da in nici un caz pana la un an.

eu am zis ca ii voi da porridge( fulgi de ovaz), mie imi place mult si e si f sanatos.

 

dar cum am zis de gustibus.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne la ce discutii s-a ajuns de la un amarat de gris cu lapte. Daca stiam jur ca nu mai intrebam.

puica, stai linistita, tu nu ai nici o vina, esti o dragalasade fata. ne crestem copiii cum credem de cuviinta si ne sfatuim intre noi, impartasim pareri, dar fiecare are liberul arbitru.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am sandwich maker cel mai ieftin model fara buton de on/off doar cu becuri.L.am primit sau l.am cumparat.Face sandwichuri bune rau de nu te mai opresti din mancat.

de asta imi e si frica ca nu ma opresc din mancat, avem la munca si daaa, ies buune sandwichiurile. iar eu sunt asa mai mancau din fire [fri] . deci clar nu e pt mine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deea, relax! nici a mea nu voia pana acum vreo 2-3 saptamani. acum sta ce sta, pana oboseste si pe urma incepe sa planga, caci nu stie sa se intoarca [batcap]

balerina merge de-a busilea (aproape), dar cu spatele!

in ceea ce priveste diversificarea, se lasa cu scandal ca vrea sa tina ea lingurita. si ai vostri tot asa fac?!

 

iti trebuie mai muuulte lingurite, cate o sa iti arunce pe jos, nu ai timp sa le speli imediat.

nu-mi place ce-am citit aici..

Una din chestiile cu care am ramas dupa ce am citit "crescandu-l pe cain" e ca baietii agresivi si care-i ataca/jignesc pe altii - fenomenul "bullying" - mascheaza de fapt o suferinta interioara

true

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...