Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Salut fete,

 

Easy, nu mai comentez,vau spus fetele ce trebuia, doar bucura-te de group hug-ul virtual primit ca il meriti

 

La noi se pare ca e grava situatia cu socrul, maine mergem sa facem pasaport fetei la urgenta si marti plecam. Doamne, ce greu e, sunt neputincioasa si nu stiu ce sa fac sa ii fie sotului mai usor :(

 

Silvia, [ruga] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ema, iar e gratis la bar?

 

asa e, greu cu despartirea.

vad ca voi incepeti pe 15 sept, la noi se incepe pe 1 sept anul scolar la gradi/scoala

Si aici cred ca tot pe 1 au inceput cei cu scoala si cu reception, dar cu nursery e mai greut;))...teoretic au inceput pe 1, dar primele 2 sapt au vizitat educatorii pe copii acasa...sa le cunoasca mediul si sa poata discuta cu parintii...cel putin asa e la scoala asta:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de scânteile de mai devreme, sunt sigura ca lui Baby ii pare rau pt ultima afirmatie. Easy, hai la povesti.

Adevărul e ca OMS.ul asta a inceput sa ma calce pe nervi. Aia nu, ailaltă nu, atunci ce doar frunze? Si nici alea toate. Am mare respect pt vegani, sper ca odată sa le ingros și eu rândurile, dar de cand suntem pe pământul ăsta, ne.am împărțit in două: vanatori si culegători.

Pana acum 10-15 ani, copiii primeau aceeasi mancare ca si restul familiei, si iata ca specia umana a supravietuit atatea milenii, iar acum brusc se pun "restricții". Eu sunt o adepta a teoriei conspiratiei si imi fac mii de scenarii in cap.

 

Aida, tot vorbeai ieri despre alimentația de acum 20-30-40 de ani si faptul ca nu exista adult in perfecta stare de sănătate, ai dreptate, nu exista, dar cunosc multi care sunt aproape de idealul de sănătate. Printre ei ma numar si eu (sper sa nu cobesc :D )

 

Julia, nu sunt de acord deloc cu tine...hai sa ne jignim toate intre noi ca a doua zi ne pare rau...trebuie sa invatam sa ne controlam putin mai ales ca e destul de greu sa comunici in scris, mai uiti un semn de punctuatie si s-a dus totul...Sara New la cate si-a auzit de cand era gravida si si acum ar trebui sa ne jigneasca pe toate intr-un mare fel ca nu suntem de acord cu stilul ei de viata, de nastere etc

 

Nici eu nu sunt de acord intru totul cu OMS-ul si probabil peste cativa ani o sa fie controversata diversificarea la 6 luni sau hranirea cu lp pana la 3 ani etc, dar nu sunt de acord nici cu modul in care isi aleg unele mame sa isi hraneasca pe cei mici...eu mi-am ales varianta mea, fie ca e buna fie ca nu este modul in care imi aleg sa-mi cresc copilul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...... si sotul pe deasupra.......... si te minunezi, nu ai fi crezut ca in sufletul tau poate sa incapa atata iubire.

Eu cad in extaz adesea cand imi privesc puii (ce marihuana, ce betii...... sunt nimic pe lanag sentimentul asta)!!!

asa e, zici ca esti superhigh.

si mai e loc de dragoste, pt mama mea, sora, pisica, in afara de focul de dragoste intensa pe care il imaprti intre copii si sot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...