Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Nu stiu daca v-am zis dar noi ne+am mutat la casa. Nothing fancy, si e tot temporar, pana ne luam noi ceva...care nu poate fi mai devreme de mai anul viitor.

 

Si ma simt tare ciudata. Avem 2 caini mari, unul al sotului de mic, altul al vecinilor. frumos sa ai caini, da ma dispera. Nu intind haine afara ca isi baga botul intre ele pe suport si apoi le pun iar la spalat. Pe ate mi se pare urat sa le insir asa ca le usc in casa. Apoi, latra la carucior deci nu putem sta afara cucaruciorul. Ba si-au bagat si botul si a trebuit sa-l duc la curatat. Iesim in manduca. Unde merg vin si ei si incrp sa se purice. Asa ca ma mut. Vin si ei.

No ce ziceti ce probleme am?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu stiu daca v-am zis dar noi ne+am mutat la casa. Nothing fancy, si e tot temporar, pana ne luam noi ceva...care nu poate fi mai devreme de mai anul viitor.

 

Si ma simt tare ciudata. Avem 2 caini mari, unul al sotului de mic, altul al vecinilor. frumos sa ai caini, da ma dispera. Nu intind haine afara ca isi baga botul intre ele pe suport si apoi le pun iar la spalat. Pe ate mi se pare urat sa le insir asa ca le usc in casa. Apoi, latra la carucior deci nu putem sta afara cucaruciorul. Ba si-au bagat si botul si a trebuit sa-l duc la curatat. Iesim in manduca. Unde merg vin si ei si incrp sa se purice. Asa ca ma mut. Vin si ei.

No ce ziceti ce probleme am?

Exact asa patesc si eu. Am ajuns sa.l bat cu pliciul de muste peste fund pe saracul catel. Ma dispera! Unde sunt eu, hop si el. Si trebuie sa se bage in sufletul nostru. Mi.e mila de el, ii inteleg nevoia de afecțiune, dar nici sa ne sufoce asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nope, nu merge

 

.....Primul interviu - nu s-a prezentat, Al doilea interviu  -  insucces total....Help!!!

nu fii dura cu ei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...