Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Juli eu de vreo 2 săptămâni i-am făcut program de joaca lui Călin cu Rony. Stam juma de ora toti 4,Calin are voie sa il traga de urechi, nas, falci, coada, după care mergem la spalat pe maini toti(mai putin Rony).

Amândoi tânjeau sa se joace unul cu altul, și eu vreau ca ei sa devina cei mai buni prieteni.

Rony e un catel cu bun simt :) , a înțeles ca nu are voie sa il linga pe Călin in afara programului de joaca, a invatat ca nu e voie sa latre (inca) cand se joaca intre ei ca sa nu il sperie pe baiat. In rest sta cu botul pe rotile carucioului, il pazeste pe afara, eu sunt Mega - încântă de comportamentul cainelui.

Am avut o problema cu parul care-i cădea cam mult, si-mi faceam griji ca acusica o ia Calin in 4 labe pe jos prin casa, dar am rezolvat si asta si acum nu mai am retineri. Il spal pe manute dupa fiecare partida de joaca, si asa multumim si catel, si copil, si parinti.

Pt mine e important ca el sa respecte animalele, sa le iubeasca. Am vazut prea multi copii care daca vedeau un caine schiop, se amuzau chinuindu-l si mai rau, ba am vazut un pusti care a prins um porumbel si i-a rupt o aripa pentru a "creste" in ochii celorlalți copii, pietre aruncate dupa pisici, etc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Super a fost Emma ! 

Eu cand va citeam inainte sa ma alatur voua , am vazut clar din postarile ei ( baby )ce fel de caracter are si aici ma opresc .

crezi ca e suficient sa caracterizezi un om?

Chiar se intelegea ca ati ajutat-o financiar cand a avut nevoie si nu am inteles cum de sarea la "gatul" vostru cand nu ii convenea cate ceva ....

nu cred ca era cazul sa scri asa ceva, ce facem acum scoatem ochii?sau trebuie sa devina o pupincurista ?asta crezi?

si sa nu uitam ca nu a cerut ajutorul nimanui

Pe mine ma durut tare mult ce ia zis lui Easy si clar a fost cu intentie .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...