Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Zilele trecute la mal era un stand cu multe carti pentru copii , toate superbe , vroiam sa le cumpar pe toate m-am rezumat la o carte cu povesti cat o pagina fiecare pentru Matteo , 365 cate una pt fiecare zi , pt Bogdan un set de trei dictionare ilustrate in engleza ....si lui ii placea carte cu povesti din care a inceput bunica-sa sa ii citeasca seara la culcare  [:)]  [:)] ...si eu il stresez cu engleza ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a fost pusa in fata faptului implinit asa ca sa sti si tu

 

nu vreau sa ma cert cu nimeni, dar nu e ok sa improscam cu noroi, ca caracterizam o persoana doar pt ca nu e ceea ce vrem noi sa fie

spunea cineva acum ceva vreme ceva de genu ''nu iti convine sari peste postarile mele''

 

si ca sa fie clar nu ii tin partea lui Baby, nici mie nu mi-a placut ceea ce ia spus lui Easy

 

a fost pusa in fata faptului implinit asa ca sa sti si tu

 

nu vreau sa ma cert cu nimeni, dar nu e ok sa improscam cu noroi, ca caracterizam o persoana doar pt ca nu e ceea ce vrem noi sa fie

spunea cineva acum ceva vreme ceva de genu ''nu iti convine sari peste postarile mele''

 

si ca sa fie clar nu ii tin partea lui Baby, nici mie nu mi-a placut ceea ce ia spus lui Easy

Nu se pune problema de tinut sau nu partea..a tot sarit calul in postari, am tot ignorat pana la ultima postare cand a pus capac. Ce propui sa stam sa ne jigneasca pe fiecare in parte doar sa nu improscam cu noroi? Sa sarim toate peste postarile ei si sa nu cititm acuzele aduse sau cum?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nope, n-am.. dc incerci ne zici si noua cum au iesit :)

 

nu m-am exprimat eu bine probabil, eu am facut numai muffins diverse retete.

ma intrebam daca reteta ta e de muffins sau de madlene

madlene am mancat in Ro si nu sunt la fel cu muffins astea care le fac eu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida , ce frumos !

Bogdan iubeste animalele .am vrut sa ii cumpar o pereche de ghete si vanzatoarea mi-a zis ca are blanita de iepure pe talpa ...cand a auzit nu le-a mai vrut ....iar acum in cartea de biologie e un iepure  disecat  [alcool] ......

daca ii dai vreodata friptura de iepure sa nu-i spui ce e. Mie mi-a stat in gat cand am mancat prima data.

 

Cand va implini 3-4 anisori, vreau sa.i umplu curtea de prietenasi de care sa aiba grija. Oita, ratusca, iepurași, pisici ♥♥♥♥♥

pets not food I hope :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...