Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am patit ceva similar acum o saptamana. am iesit cu niste prieteni, cu copilul la o terasa. baiatul de 2 ani si jumatate, s-a urcat la un moment dat pe scaun si a alunecat si s-a lovit de masa. moment in care, taica'su l-a luat, l-a scuturat si a si tipat la el, destul de brutal. eu m-am facut ca ariciul, am inghitit in sec, da' nu mi-am permis sa comentez nimic. dar imi pare rau de copil...si am avut sentimentul ala de neputinta...tare frustrant! [ups]

maddutz, din afara vezi altfel lucrurile, dar la un moment dat mai ajungi si la capatul rabdarii...si eu am avut cateva scapari cu V...dar efectiv nu mai stiu cum sa reactionez cateodata..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Între timp am făcut papica si s.a si mancat. Broccoli și dovlecel la abur. Broccoli a avut succes total. De obicei sta cam 30-40 de minute la masa, acum in 5 min a ras aproape tot :)

Acum a adormit, nici n.am apucat sa strang masuta, cearceaful de jos, sa spal vasele si sa.mi scot mancarea din par

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de animale de companie...am avut (in ro) un mioritic superb cand era Deas mic...il iubea ca pe puiul ei...mi-au batut-o hotii cand au venit la furat si ea trebuia sa puieze...a supravietuit bataii, dar au murit puii inauntru...cumva a reusit sa-l aduca pe lume si ea a murit la 2 ore dupa...si acum plang cand imi amintesc de ea...am zis ca nu mai vreau animale de companie cat traiesc....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de animale de companie...am avut (in ro) un mioritic superb cand era Deas mic...il iubea ca pe puiul ei...mi-au batut-o hotii cand au venit la furat si ea trebuia sa puieze...a supravietuit bataii, dar au murit puii inauntru...cumva a reusit sa-l aduca pe lume si ea a murit la 2 ore dupa...si acum plang cand imi amintesc de ea...am zis ca nu mai vreau animale de companie cat traiesc....

 

OMG...cata cruzime din partea lor, cat curaj din partea ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Între timp am făcut papica si s.a si mancat. Broccoli și dovlecel la abur. Broccoli a avut succes total. De obicei sta cam 30-40 de minute la masa, acum in 5 min a ras aproape tot :)

Acum a adormit, nici n.am apucat sa strang masuta, cearceaful de jos, sa spal vasele si sa.mi scot mancarea din par

Julia, inseamna ca ai gasit alimentul minune...De ce nu m-o fi diversificat si pe mine mama cu broccoli sa le stiu gustul, acum eram trasa prin inel, mie mi-a dat proteine la greu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...