Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

feliator nu de paine nu am, dar aici cam toata painea e feliata si pe la raionul de paine au feliator pt cele nefeliate si le feliezi tu daca vrei.

Nu de paine, ca e oricum o fac la masina, iese caramidoasa (ca forma) si am sistemul meu de taiere (cu un cutit de paine), sa iasa o felie normala ca si dimensiuni.

Ceva de genul as vrea: http://www.emag.ro/feliator-bosch-110-w-latime-taiere-15-mm-rosu-mas62r1n/pd/EBNDTBBBM/

Aveti careva? Merita?

De multe ori ma abtin sa cumpar lucruri noi, de teama ca le voi folosi doar o vreme, apoi le bag la dulap [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine... Nu mi-a mers netul pe telefon si mi-a fost lene sa deschid laptopul, am facut ordine, ca doar o sa vina si au mei cand se intampla.... Asteptam.... E din ce in ce mai rau, nu mai poate vorbi, saracul. Vorba mamei - ce moarte urata ...

Easy :((

Pentru el probabil nu mai e greu, daca nu mai e constient (daca este si nu poate vorbi............. offf, Doamne), insa e tare greu si pentru cei din jur...... :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am, l-am folosit intens la inceput, apoi din ce in ce mai rar.......... acum e in dulap, la colectie [batcap]

Ne gandeam (de fapt sotul) la un feliator, desi cam ocupa spatiu, ca trebuie tinut la indemana.

Acum, cu bonul emag, ma uit si dupa feliator, poate-i fac o surpriza :)))

Altceva........ nu stiu............ plante, carti............ ca scule de bucatarie cam am.

bonul de la emag poate fi folosit doar pentru produse de copii, din pacate... [batcap]

eu ma gandeam la un baby monitor...

feliator am si eu. il folosesc din an in paste...e bun la casa omului, dar se cam aseaza praful pe el...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bonul de la emag poate fi folosit doar pentru produse de copii, din pacate... [batcap]

eu ma gandeam la un baby monitor...

feliator am si eu. il folosesc din an in paste...e bun la casa omului, dar se cam aseaza praful pe el...

Ok, mersi ca mi-ai spus, macar sa nu mai casc gura degeaba. Oare cartile se pot incadra la categoria asta? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...