Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, daca nu aveam bebe, castigam postul prin neprezentarea celorlalți. Hi hi hi. Imi place

Asta apropo de ce se zice, ca e somajul mare...Iar cand ii suni sa vezi de ce nu au venit, sau sa ii intrebi daca intarzie si au "uitat" sa anunte, nici nu iti mai raspund la telefon.

 

CV-urile nu le-am selectat eu, sunt mai multe posturi similare disponibile si depinde ce prioritati sunt inainte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, ce frumusețe de baietel! Ai grija la... stii tu, familia regala

Andra, Julia are perfecta dreptate, aia frumosi si vanjosi vor fi cei selectati, ca au seva mai buna...

 

Cum se descurca Deas la gradinita daca nu vorbeste? Ce a zis educatoarea despre aceasta situatie?

 

Ai sarit pe sot pt hanky?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am remarcat in dreptul numelui meu, sub mesaje, scrie "0 puncte de avertisment". Nu cred ca aveam aceasta remarca ieri, banuiesc ca cineva m-a raportat....acum oare urmeaza sa imi sustin cauza, sa imi iau avocat? :)))

Si la mine scrie,dar de mult timp....cred ca sunt doar rapoarte, n-ai de ce sa te ingrijorezi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tulvaaaaaaaiiii...da vorbarete sunteti...inca citesc si ma gandesc pe cand ajung sa va prind din urma...dar nu ma dau batuta..

 

Bujor, prea multe nu poti astepta de la el..

Asa e, da imi vine sa imi iau campii cand imi imaginez ca merg cu Bujorel la scoala in prima zi, emotionati si plini de sperante, si ni se infatiseaza o asemenea caricatura...cum ii explic? Nenea nu e modelul nostru, doar al multora altii care l-au si votat direct, nu strecurat pe liste, tu daca inveti nu vei ajunge asa. :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...