Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, Julia are perfecta dreptate, aia frumosi si vanjosi vor fi cei selectati, ca au seva mai buna...

 

Cum se descurca Deas la gradinita daca nu vorbeste? Ce a zis educatoarea despre aceasta situatie?

 

Ai sarit pe sot pt hanky?

:))))) Ms fetelor

....o sa-l imbrac in burka (negru din cap pana in picioare, doar cu ochii la vedere) poate asa scapa:))

 

La Deas i-a placut...circ a fost cand sa-l aduc acasa...se descurca, numai ca nu prea asculta, face numai ce vrea...sunt vreo 4 educatori din cate am vazut...le-a citit cv poveste si au invatat un cantecel, in rest joaca supravegheata;)))

 

Cu hanky am rezolvat inainte sa se trezeasca strumfii;)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))))) Ms fetelor

....o sa-l imbrac in burka (negru din cap pana in picioare, doar cu ochii la vedere) poate asa scapa:))

 

La Deas i-a placut...circ a fost cand sa-l aduc acasa...se descurca, numai ca nu prea asculta, face numai ce vrea...sunt vreo 4 educatori din cate am vazut...le-a citit cv poveste si au invatat un cantecel, in rest joaca supravegheata;)))

 

Cu hanky am rezolvat inainte sa se trezeasca strumfii;)))

 

Auzi, cu Burka exclus, nu ai vazut ca sunt astia cu ochii pe ISIS?

Pai cum e cu vorbitul la Deas, ca nu mai inteleg...

 

Hahahaha, deci saptamanile de post (3) s-au incheiat..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce dulce e Ilinca! e toata numai zambet! rade inclusiv cu ochisorii ei albastri! [il] [il] [il] si are niste obrajiori, numa' buni de rontati, cum se spune pe aici! [il] [il] [il]

Subscriu [flo2]

 

O poza si de la noi cu ocazia implinirii celor 5 lunite (scuze ca e poza iar intoarsa, dar telefonul e de vina)

 Un frumos! Parca ar fi Andra bebelus, varianta masculina :)))

Te-ai xeroxat? [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de animale de companie...am avut (in ro) un mioritic superb cand era Deas mic...il iubea ca pe puiul ei...mi-au batut-o hotii cand au venit la furat si ea trebuia sa puieze...a supravietuit bataii, dar au murit puii inauntru...cumva a reusit sa-l aduca pe lume si ea a murit la 2 ore dupa...si acum plang cand imi amintesc de ea...am zis ca nu mai vreau animale de companie cat traiesc....

 

 :(((((((((((((((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...