Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Auzi, cu Burka exclus, nu ai vazut ca sunt astia cu ochii pe ISIS?

Pai cum e cu vorbitul la Deas, ca nu mai inteleg...

 

Hahahaha, deci saptamanile de post (3) s-au incheiat..

:)))))...tre sa fac un buncar antiatomic...

Deas zice, da si nu, mama, tata, edu..intelege tot ce ii spui si in ro si in engleza...dar nu asculta...face numai ce vrea..pana se obisnuieste e mai greu...apoi sper sa fie ok...

 

Sotul e happy;))...obiectiv bifat;)))...cred ca julia e de vina;)))...l-am luat teoriile de dimineata ;)..thx julia;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

maddutz, din afara vezi altfel lucrurile, dar la un moment dat mai ajungi si la capatul rabdarii...si eu am avut cateva scapari cu V...dar efectiv nu mai stiu cum sa reactionez cateodata..

mda...dar, nu era un accident izolat. l-am mai surprins de cateva ori, anterior, dar nu chiar asa...tatal are 51 de ani, si a trait alte vremuri, are alte mentalitati...stii povestea aia cu bataia rupta din rai...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea zice ca seamana cu sotu si ca e leit frate-sau;))

si mie mi se pare ca seamana cu tati! e un mumushel! [il] [il] [il] of, l-as papa tot!

...oare sunt si eu reptiliana? [batcap]

....cred ca da! l-am vazut si pe fra'su: l-as papa si pe el!

Doamne, dulci sunt! [il] [il] [il]

 

 

 

de fiecare data cand puneti poze cu juniorii/junioarele, imi vine in minte poza aia cu "fiecare mamica face copii frumosi, da' a mea a exagerat!" [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, am observat ca la început a facut tare, apoi consistenta era buna. Incearca si varianta asta, de a.l pune pe olita, poate il ajuta pozitia.

Hai ca.s nebuna. Cat s.a kkcit Emma, ma gandeam la Andrei si daca l.ar ajuta si pe el sa faca.

 

Azi cand a facut l-am tinut in brate in pozitie similara cu cea de olita, da, a ajutat. Problema e nu ca nu face, zilnic face, dar face kkreze tari. Azi a doua oara a curs si sange putin :(

sunt o multime de povestioare traumatizante in literatura romaneasca pentru copii. Mie si acum mi se rupe sufletul cand ma gandesc la Puiul de I Agarbiceanu.

 

Si eu plang si acum cand citesc. Puiul si Fetita cu chibrituri.

Buna!

 

Am intrat si eu, azi, la implinirea a 6 luni, sa uram "La multi ani!" si celorlalti sarbatoriti ai zilei. O pupam dulce pe fetita lui Emaaimee, nascuta in aceeasi zi cu Ilinca. Sa creasca mare si sanatoasa!

 

Va multumesc tuturor celor care ne-ati urat si noua "la multi ani!" Va dorim si pentru copiii vostri numai bine!

 

Suntem in a doua saptamana de diversificare. Incercam, momentan, sa intregim o supitza de legume, introducand, pe rand, ingredientele. Fata papa, ii place, dar mai mult ii place apa de dupa :). Mai stau vreo saptamana asa, apoi introducem si fructele. Atunci chiar cred ca va fi mai entuziasmata!

 

Surioara cea mare a inceput azi gradinita, al doilea an, cu emotii de toate partile.

 

Va dorim un an scolar bun tuturor fratiorilor si surioarelor de ghiocei!

Ce frumusete tineai tu ascunsa [il]

 

Mai sunt ghiocei care refuza piureul de legume? Tudor mananca fructe, cereale dar nu il pot face sa manance piure-ul de legume..am incercat diverse variante, combinatii etc si nu am reusit sa ii dau de cap...

 

Da, si noi.

Mama ce vorbarete ati fost fetelor! Am avut de citit cat a adormit pitica.

Poca am citit aseara pe un forum la una din mamici care avem probleme cu constipatia ca reteta de succes a fost piure de pruna, para si strugure. Poti incerca daca vrei

Para si pruna am incercat, o sa incercam si strugure...

 

pentru ce post e interviul? ce tre' sa vanda?! [soricel] [flo2]

 

ema, imi aduc aminte...

poca, si balerina mea are aceleasi probleme. mai astept...

Constipatie?

 

O poza si de la noi cu ocazia implinirii celor 5 lunite (scuze ca e poza iar intoarsa, dar telefonul e de vina)

Ce crai frumos [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...