Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mda...dar, nu era un accident izolat. l-am mai surprins de cateva ori, anterior, dar nu chiar asa...tatal are 51 de ani, si a trait alte vremuri, are alte mentalitati...stii povestea aia cu bataia rupta din rai...

 

atunci e nasol...oricum si eu ma mai lupt cu sotul din dotare sa-si corecteze comportamentul cu cei mici...sper sa reusesc...e mai greu ca e fiu de colonel :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atunci e nasol...oricum si eu ma mai lupt cu sotul din dotare sa-si corecteze comportamentul cu cei mici...sper sa reusesc...e mai greu ca e fiu de colonel :D

Idem.

Al meu are multi ani de militarie in spate, plus jobul unde trebuie sa fie organizat si, din cauza asta, toata lumea trebuie sa stea aliniata in fata lui.

Partea buna e ca imi recunoaste meritele (sa zic asa), e constient ca, datorita jobului sau, tot greul e pe mine si nu vrea sa ma supere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, pt constipație, la cei diversificati, le dati și apa? Ca și apa ajuta

Eu voiam sa intreb de iaurt. Ati inceput sa le dati, mai ales...... constipatilor? [pup]

Mariei i-am dat asta seara iaurt..... de baut (cu lingurita ei, desigur) si a fost foarte incantata, parca manca un Magnum (si nu stiu de ce ma uitam la placerea de pe fata ei si ma gandeam la New mancand Magnum [batcap] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...